День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Лобзиковий верстат по дереву Holzstar DKS 504 Vario - зображення 4
Лобзиковий верстат по дереву Holzstar DKS 504 Vario - зображення 1
Лобзиковий верстат по дереву Holzstar DKS 504 Vario - зображення 2
Лобзиковий верстат по дереву Holzstar DKS 504 Vario - зображення 3
Лобзиковий верстат по дереву Holzstar DKS 504 Vario - зображення 4
Лобзиковий верстат по дереву Holzstar DKS 504 Vario - зображення 1

Лобзиковий верстат по дереву Holzstar DKS 504 Vario

Код:  252867441

Є в наявності

7 722

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Делівері

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 12 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Лобзиковий верстат по дереву Holzstar DKS 504 Vario німецького виробника STURMER Maschinen GmbH зарекомендував себе як надійний та перевірений часом лобзик по дереву, який використовується домашніми майстрами, у класах трудового навчання в загальноосвітніх школах і в дрібносерійному виробництві іграшок та виробів з дерева.

Технічний опис:
  • Потужний лобзиковий верстат по дереву з чавунними станиною і столом.
  • Лобзиковий верстат по дереву Holzstar DKS 504 Vario використовують при виробництві іграшок у шкільних майстернях, дитячих клубах, при виготовленні моделей з дерева, для випилювання зовнішніх і внутрішніх криволінійних контурів складної форми.
  • Лобзиковий верстат Holzstar DKS 504 Vario призначений для різання м'якої деревини (<50 мм), пластмаси (<30 мм) або кольорових металів (<10 мм).
  • Глибина вильоту становить 405 мм, що дозволяє без праці проводити обробку великогабаритних заготовок і деталей.
  • Міцна опорна конструкція лобзикового верстата забезпечує збалансовану роботу з мінімальною передачею вібрації.
  • Інтегрований в корпус верстата патрубок всмоктувального пристрою, використовують для підключення шланга пилососа.
  • Вбудована регульована система здування пилу і стружки постійно очищає лінію розпилу.
  • Плавне регулювання швидкості коливань пилочки дає можливість використовувати широкий спектр ріжучих інструментів.
  • Станина і робочий стіл лобзикового верстата виконані з чавуну, що гарантує плавну роботу без вібрацій.
  • Прозорий екран якісно забезпечує захист зони різання і має можливість регулювання по висоті.
  • Лобзиковий верстат Holzstar DKS 504 Vario має вбудоване відділення для зберігання пилок.
  • Робочий стіл нахиляється на кут від -45° до +45°.
  • Модель лобзикового верстата Holzstar DKS 504 Vario має в своїй конструкції універсальну ручну шліфувальну машину (гравер) з можливістю шліфування, різання, свердління, полірування.


Технічні характеристики:

Електродвигун 120 Вт / 220 В / ~50 Гц
Макс. глибина пропилу при 90° 52 мм
Макс. глибина пропилу при 45° 27 мм
Виліт 405 мм
Довжина пилки 133 мм
Частота ходу пилки 550 — 1600 хід/хв
Розмір столу (Д х Ш) 414 х 254 мм
Габаритні розміри 630 х 320 х 380 мм
Діаметр патрубка пиловідсмоктування 38 мм
Маса верстата 12 кг

Комплект поставки:

  1. Лобзиковий верстат
  2. Гнучка підсвічування
  3. Прозорий захисний кожух
  4. Вбудований гравер
  5. 2 пилки (одна встановлена на лобзик)
  6. 2 шестигранних ключа
  7. Техпаспорт
  8. Гарантійний талон
  9. Картонна упаковка

Характеристики

Потужність
Напруга мережі
Країна реєстрації бренду
  • Німеччина
Гарантія
  • 12 місяців
Країна-виробник товару
Призначення
  • Дерево

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 2 відгуки
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Гаджиага Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Придбав цей лобзик, оскільки давно вибирав серед багатьох лобзиків у даній ціновій категорії. Вибором не схибив. Якість тішить. Працює не галасливо чим очікував. Пилку зі штифтами можна закріпити як і поперечний так і повздовжній зріз. Обдув стружки працює добре. Зверху на ручці є пази для встановлення пилки без штифів. Роботою Розетки як завжди задоволені.

    Переваги:
    Задоволений і більше
    Недоліки:
    Не виявив
  • Сергій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Отличный станок для выпиливания, и тонкого реза, а также работ с гибким рукавом (сверло, фреза и т.п. - заменяет гравёр), есть общая регулировка скорости хода и вращения. Также можно применять пилочки без штифтов, обычные для ручного лобзика - для этого имеется дополнительное приспособление. Есть выход для пылесоса (промышленный ЖЕЛАТЕЛЬНО, обычный бытовой можно "убить"), что позволяет делать работу в квартире комфортной без пыли. Удобный гибкий светильник со светодиодной подсветкой. Немец - увесистый, сделан качественно. Вообщем соответствует описанию, мне нравится.

    Переваги:
    Устойчивый, удобный в работе, и не сильно большой.
    Недоліки:
    По его характеристикам нет