День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Ніж для дайвінгу Grand Way SS 06 - зображення 4
Ніж для дайвінгу Grand Way SS 06 - зображення 1
Ніж для дайвінгу Grand Way SS 06 - зображення 2
Ніж для дайвінгу Grand Way SS 06 - зображення 3
Ніж для дайвінгу Grand Way SS 06 - зображення 4
Ніж для дайвінгу Grand Way SS 06 - зображення 1

Ніж для дайвінгу Grand Way SS 06

Код:  256702826

Немає в наявності

504

 
Гарантія. 3 місяці. 

Обмін/повернення товару впродовж 14 днів, за виключенням рукавичок, товарів на відріз, товарів в аерозольному пакуванні, які обміну/поверненню НЕ підлягають

 
 

Опис

Grand Way успішно працює на ринку України більше 10 років. Основною метою компанії є виробництво ножів, які задовольняють запити як найвимогливіших покупців, так і запити людей, які орієнтуються на невисоку вартість і простоту, але при цьому надійність продукції. Товари Grand Way будуть цікаві для людей, які захоплюються активним відпочинком, полюванням, риболовлею, подорожами.

Останнім часом зусилля компанії спрямовані на структурну зміну підходу до виробленої продукції шляхом впровадження системи контролю якості. На сьогоднішній день ножі Grand Way — це високотехнологічний, естетично привабливий продукт, впевнено лідирує в ніші middle сегмента ринку.

Grand Way SS 08 - спеціалізований ніж для підводних робіт. Незамінний помічник аквалангіста або водолаза. Незвичайний вигляд ножа на суші стає необхідністю під водою. Ніж зручний для роботи як голою рукою, так і в рукавичках. Яскраве забарвлення помітний під водою та в умовах недостатнього освітлення.

Клинок ножа виготовлений з відпрацьованої у виробництві високоякісної нержавіючої сталі марки 440С, яка вже давно стала стандартом для виготовлення якісних ножів. Високий вміст вуглецю в цій сталі забезпечує якісний тривалий рез, а додаткові добавки молібдену і ванадію роблять цю сталь зносостійкою, міцною і стійкою до іржі. Деяка складність у заточенні компенсується тривалою роботою леза без додаткового редагування.



Характеристики

Додаткові характеристики
  • Загальна довжина,мм:220
    Довжина клинка,мм:105
    Товщина клинка,мм:3,7
    Поверхня клинка:Поліровка
    Твердість клинка:55-58 HRC
    Матеріал рукояті:Метал + гума
    Вага,г:85
    Матеріал клинка:440C
Гарантія
  • 3 місяці
Країна-виробник товару

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.57/5
на основі 15 відгуків
  • 5 зiрок
    4 оцінок
  • 4 зiрок
    3 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Tretjakov A***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black-Red

    Нормальный нож для своих целей.

    Переваги:
    Нормальный нож для своих целей.
    Недоліки:
    Не нашел
  • Дмитрий d***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black-Red
  • Дмитрий d***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black-Red

    Как получить заключение о том что это не ХО?
    Может ли менеджер розетки выслать его на электронику?

    Переваги:
    Неплохая эргономика, за выложенные деньги в принципе это и ожидал. Нормальный нож.
    Недоліки:
    Для качественной работы клинок необходимо чуть подвести.
Читати всі відгуки →

Відеоогляд
Ніж для дайвінгу Grand Way SS 06

Відео розпакування від покупця