Розпродаж у мобільному застосунку. Знижки до 55% з 2 до 7 липня
Сушарка для білизни Dogrular AVRORA 17,5 м, рожевий(17009-PINK) - зображення 4
Сушарка для білизни Dogrular AVRORA 17,5 м, рожевий(17009-PINK) - зображення 1
Сушарка для білизни Dogrular AVRORA 17,5 м, рожевий(17009-PINK) - зображення 2
Сушарка для білизни Dogrular AVRORA 17,5 м, рожевий(17009-PINK) - зображення 3
Сушарка для білизни Dogrular AVRORA 17,5 м, рожевий(17009-PINK) - зображення 4
Сушарка для білизни Dogrular AVRORA 17,5 м, рожевий(17009-PINK) - зображення 1
Робоча довжина поверхні
  • 17.5 м
Кількість стрижнів/трубок
  • 18

Сушарка для білизни Dogrular AVRORA 17,5 м, рожевий(17009-PINK)

Код:  259392576

Немає в наявності

1 949

Колір: Рожевий

Робоча довжина поверхні, м: 17.5

 
Гарантія. 12 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Призначення та перевагиСушка для білизни AVRORA від компанії Dogrular виконана в чорному кольорі з яскраво-рожевими додатковими пластиковими елементами. Класична функціональна модель конструкції надасть можливість швидко та якісно висушити випрані речі. Сушка підходить для використання вдома та на дачі. Робоча поверхняРозкладна горизонтальна конструкція складається з кількох елементів - стулок або «крил», розміщених з обох боків корпусу та розкладаються в різні боки. Таким чином, робоча поверхня сушарки збільшується і становить 18 м. Компактність та мобільністьСушка AVRORA легко складається та розкладається, зручна для використання у невеликих приміщеннях. У складеному вигляді конструкція компактна і не займає багато місця. Вага сушарки – 4,86 кг, розміри у складеному вигляді – 94 х 55 х 7 см, у розкладеному – 180 х 55 х 125 см. Крім того, легке сушку цілком можна взяти на дачу або у відпустку. Характеристики Конструкція сушарки складається з 18 прутів і замінює 18 м мотузки для білизни. Витримує навантаження до 15 кг. Відстань між лозинами дозволяє зручно розвісити речі та швидко їх висушити. За рахунок особливої конструкції забезпечується потрібна циркуляція повітря. Додаткова корисна площаУ комплекті передбачені спеціальні пластикові накладки, так звані "шкарпетки" для сушіння дрібних речей. З їхньою допомогою можна розвісити багато невеликих за розміром речей, що значно збільшує робочу поверхню сушіарки. Довговічність Міцна та стійка конструкція сушіння AVRORA виготовлена з нержавіючої сталі та покрита електростатичною порошковою фарбою. Така поверхня не схильна до корозії і стійка до подряпин і пошкоджень. Всі пластикові компоненти виконані з міцного, стійкого до подряпин та деформації матеріалу.

Характеристики

Робоча довжина поверхні
  • 17.5 м
Кількість стрижнів/трубок
  • 18
Колір
Вага
  • 4.86 кг
Країна реєстрації бренду
  • Туреччина
Гарантія
  • 12 місяців
Країна-виробник товару
EAN
  • 8691911700909

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.13/5
на основі 8 відгуків
  • 5 зiрок
    6 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Відгуки про товар продавця Commodus
  • Валерий К***
    Відгук від покупця. Продавець: Commodus. Колір: Блакитний

    В міру тяжка та міцна сушарка. Прути для сушки з товстої проволоки. Є додаткові пластикові прищепки для шкарпеток.

    Переваги:
    міцна, є додаткові причепки
    Недоліки:
    не виявилось поки
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Олена П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий

    Дуже надійна, легка і зручна річ. Шкодую ,що раніше не придбала. Однозначно потрібно купити. Три прання для двох людей розміщається. Легко складати. Міцна, легка.

    Переваги:
    Користуюсь більше року. Задоволена гарною річчю.
    Недоліки:
    Немає.
  • Михайло Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий

    Наша італійська сушарка працювала багато років. Але почала іржавіти та залишати плями іржаві на білизні. Спеціально шукав довговічну сушарку. Вибрав найдорожчу. У якої в опису спеціально вказано:
    "Міцна сталева конструкція сушіння AVRORA пофарбована методом електростатичного порошкового напилення, тому виріб стійкий до корозії та подряпин."
    Яке ж у мене було розчарування після розпакування, коли я побачив, що фарба нанесена на іржаву поверхню. Так, посеред прутків все гарно. Поки що. Але у місцях зварювання видно іржу та неякісне дуже економне фарбування. Також іржу видно усередині труби, якщо зняти чорну пластикову заглушку. Прийшлося замазувати стрьомні місця герметиком та сподіватися, що сушарка хоча б рік витримає без іржі на місцях підвісу білизни. Скільки повинна коштувати сушарка, яка елементарно якісно пофарбована?

    Переваги:
    Гарна міцна конструкція
    Недоліки:
    Погане фарбування
Читати всі відгуки →