
Магнітно-маркерна плівка Le Vanille біла матова 1,2 м
Немає в наявності
900₴
Опис
Магнітно-маркерна плівка Le Vanille – якщо ви завжди хотіли мати у себе вдома стіну з магнітними та маркерними властивостями, але з якихось причин не створили, то зараз можете обзавестися таким покриттям в короткі терміни і за доступною ціною.
Плівка легко клеїться на будь-яку поверхню і не залишає слідів при отклеюванні, а завдяки високоякісним матеріалам, витримує до 10000 стираний, стійка до води і бруду. Написане легко стирається звичайною губкою або ганчіркою, не залишаючи слідів і розводів.
Ви зможете кріпити до плівці невеликі магніти, які зможуть утримати до 10 аркушів А4. Або закріпіть фото і підписуйте їх прямо на стіні. Плівка легко вписується в будь-який інтер'єр, прекрасно доповнюючи його. Більше не потрібно підлаштовуватися під розміри маркерних або магнітних дощок і думати про те, де їх розмістити. Самостійно виберіть необхідну площу, наклейте плівку і насолоджуйтеся магнітно-маркерним покриттям.
- колір білий;
- глянсовий блиск;
- ширина 1,2 м;
- довжина від 1 погонного метра з кроком 50 см;
- довжина рулону: 20 м;
- матеріал ПЕТ;
- плівка відправляється згорнутої, в спеціальній коробці.
Переваги
- маркерное і магнітне покриття тепер і у вигляді плівки;
- швидке підготовка до роботи, більше не потрібно витрачати багато часу на ґрунтування, фарбування і висихання;
- альтернатива магнітної і маркерної фарбі;
- легко клеїтися на будь-які поверхні і легко миється;
- можна використовувати для екрану проектора.

Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!