- Ірина Г***Відгук від покупця. Продавець: SpicyMarket. Загальна вага: 100
Крупнолистовий чай, тільки чомусь порізаний на половину, пахне жасмином самбаком. Квітів не дуже багато, але вся кімната в ароматі, думаю могли ефірну олію трішки підлити, обережно, будь-ласка. В міру міцний і терпкий
- Переваги:
- Смачний справжній чай, не знаю, що попередньому коментаторів прийшло, але це хороший чай за свою ціну і якість
- Недоліки:
- Надто насичений аромат жасмину, можливі домішки, але можу помилятись
- Продавець SpicyMarket
Дякую Вам за відгук.
- БогданВідгук від покупця. Продавець: SpicyMarket. Загальна вага: 500
Взагалі -то це не чай , а відходи від його виробництва ще й дуже щедро политі хімічним ароматизатором . Хоча в характеристиках написано "крупнолистовий" , насправді ви отримаєте сміття .
- Переваги:
- Дуже щедро политий ароматизатором
- Недоліки:
- Дуже дрібне сміття
- Тетяна Б***Відгук від покупця. Продавець: SpicyMarket. Загальна вага: 100
Смачний чай. Дякую
- Максим Б***Відгук від покупця. Продавець: SpicyMarket. Загальна вага: 500
Замовляю вже не вперше. Дружина задоволена.
- Переваги:
- Смачно.
- Недоліки:
- Відсутні.
