USB WiFi-RJ45 адаптер EDUP EP-2911S для Smart TV, Android приставок, PS4, XBox, проекторів, принтерів та інших пристроїв
Немає в наявності
489₴
Опис
EDUP EP-2911S USB-WiFi-RJ45 адаптер призначений для підключення до інтернету пристроїв у яких немає або несправний WIFi, але є RJ45 - роз'єм для підключення до мережі Інтернет через кабель. Для живлення EDUP EP-2911S необхідний USB порт.
Например: Если у вас Smart TV без возможности подключить его к сети Интернет от роутера через Wifi, но при этом в телевизоре предусмотрено проводное подключение Интернет и есть разъём RJ45, то данный адаптер поможет не тянуть кабель непосредственно от роутера к самому ТВ. Подключите адаптер EDUP в любой ближайший к телевизору порт USB для питания, а уже к самому адаптеру кабель - от телевизора для проводного подключения к сети.
Настройка происходит с помощью смартфона
Характеристики:
Питание: USB порт
Подключение к сети: WiFi IEE 802.11n/g/b
Скорость WiFi: 300Mbps
Кнопки: WPS, Reset
Підключення до пристрою: RJ45 (кабель в комплекті)
Комплектація:
Адаптер EP-2911S
Кабель RJ45 1 метр
Інструкція англійською
Характеристики
- Швидкість передавання даних
- до 300Mbps
- Інтерфейси
- Швидкість Wi-Fi
- Тип
- Країна-виробник
- Стандарт WiFi
- Країна реєстрації бренду
- Китай
- Гарантія
- 12 місяців
- Комплект постачання
- Адаптер EP-2911S Кабель RJ45 1 метр Инструкция на английском
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення



Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!