ТОП ПРОДАЖІВ

ТВ-ресивер World Vision T624D3

6 відгуків Код:  266440041
Прийом

ТВ-ресивер World Vision T624D3

6 відгуків Код:  266440041

Продавець:LASTORE

4.3/5  ( 15 оцінок )

649

Є в наявності

24

Гарантія. 12 місяців Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Опис

Нова модель World Vision T624D3 базується на високопродуктивному процесорі GUOXIN GX6701, підтримує прийом цифрового ТВ в стандартах ефірного DVB-T/T2 та кабельного DVB-C телебачення. Дана модель являє собою оновлену модифікацію телеприставки T62D3, але вже з новим апаратним забезпеченням, а також графічною оболонкою, яка по зручності управління не поступається попередній, всі програмні зміни ретельно опрацьовані та змінені тільки на підвищення стабільності роботи нового програмного забезпечення.

Присутня підтримка USB Wi-Fi адаптерів на чіпі Ralink RT5370 та Mediatek MT7601, а також USB to LAN адаптерів на чіпі Realtek RTL8152. При підключенні до інтернету значно розширюються інформаційні та мультимедійні можливості, стають доступні: Локальний та Хмарний IPTV плеєр, Погода й інші Web додатки присутні в програмному забезпеченні.

Вбудований медіаплеєр з підтримкою кодека AC3 дозволить комфортно переглядати записані на USB накопичувач серіали, фільми та інший медіаконтент.

У новому програмному забезпеченні реалізовані функції синхронізації часу по мережі інтернет, завантаження в режимі очікування при аварійному відключення електрики, стартове завантаження телеприставки в режимі IPTV плеєра, регулювання яскравості LED дисплея як в робочому режимі, так і режимі очікування.

Корпус пристрою виконаний з пластмаси, на лицьовій панелі розташований чотиризначний світлодіодний дисплей що відображує номер активного каналу, правіше USB роз'єм стандарту 2.0.

Тильна сторона телеприставки містить всі необхідні роз'єми для підключення до телевізора: RF IN, HDMI, RCA 3.5мм та другий роз'єм USB.

Сертифікований «УкрСЕПРО»

Електронна гарантія:

При продажу серійний номер (розташований на вашому пристрої, в гарантійному талоні, та на упаковці) реєструється в офіційному сервісному центрі виробника. Електронна гарантія дозволяє віддати товари в ремонт, навіть якщо загублені або зіпсовані всі накладні документи, включаючи чек, квитанцію, та талон виробника.

Контактні дані сервісного центру вказані в гарантійному талоні в українському розділі.

Характеристики

Особливості
Прийом
Додаткові характеристики
  • Комплектація: ТВ приймач, Інструкція користувача, RCA кабель, Пульт ДК, Батарейки 2 шт. тип ААА
Гарантія
  • 12 місяців
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 6

Відгуки до товару за такими фільтрами відсутні.

Дивитися всі відгуки