ТБ-ресивер World Vision T624A

7 відгуків Код:  266440046
Прийом

ТБ-ресивер World Vision T624A

7 відгуків Код:  266440046

Продавець:LASTORE

4.3/5  ( 15 оцінок )

715

Є в наявності

38

Гарантія. 12 місяців Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Опис

Новинка 2020 року World Vision T624A - Модель середньої цінової категорії на новій апаратній платформі з високопродуктивним процесором NationalChip GX6701 та нової графічною оболонкою.

Прийомна частина побудована на чіпі MXL608, має високу чутливість прийому DVB-T/T2 та DVB-C сигналу, в результаті користувач отримує стабільність трансляції та якісне цифрове зображення на екран свого телевізора.

В моделі World Vision T624A присутня можливість підключення о бездротової мережі інтернет через зовнішній USB Wi-Fi адаптер, оскільки не всі моделі адаптерів підходять для реалізації такого виду з'єднання, то докладна інформація зазначена в характеристиках пристрою.

При підключенні до мережі інтернет користувач отримає додатковий програмний функціонал - це оновлення ПЗ по мережі, плеєр IPTV, інформацію про прогноз погоди на тиждень в додатку «Погода», онлайн-кінозал Мегого з величезною медіатекою фільмів, серіалів та мультфільмів.

Вбудований медіаплеєр з підтримкою кодека AC3 дозволить комфортно переглядати записані на USB накопичувач серіали, фільми та інший медіаконтент.

У новому програмному забезпеченні реалізовані функції синхронізації часу по мережі інтернет, завантаження в режимі очікування при аварійному відключення електрики, стартове завантаження телеприставки в режимі IPTV плеєра, регулювання яскравості LED дисплея як в робочому режимі, так і режимі очікування.

Корпус пристрою виконаний з металу, на лицьовій панелі розташований чотиризначний семісегментний LED дисплей що відображує номер активного каналу, в лівій частині під назвою моделі розташований USB роз'єм стандарту 2.0, праворуч від дисплею розташовані кнопки: POWER, MENU, CH +/-, OK, VOL +/- .
Тильна сторона телеприставки містить всі необхідні виходи для підключення до телевізора: ANT IN, HDMI, AV OUT 3.5 jack, та другий порт USB 2.0.

Модель World Vision T624A комплектується навчаємим пультом World Vision®.

Сертифікований «УкрСЕПРО»

Електронна гарантія:

При продажу серійний номер (розташований на вашому пристрої, в гарантійному талоні, та на упаковці) реєструється в офіційному сервісному центрі виробника. Електронна гарантія дозволяє віддати товари в ремонт, навіть якщо загублені або зіпсовані всі накладні документи, включаючи чек, квитанцію, та талон виробника.

Контактні дані сервісного центру вказані в гарантійному талоні в українському розділі.

Відгуки покупців 7

 • Сергей Карпенко
  Відгук від покупця. Продавець: LASTORE

  Добрый день, не советую брать этот аппарат, проработал полгода, начал обновляться, завис пишет Обновление и все никакой реакции

  Переваги:
  Никаких
 • Алексей Сорочинский
  Відгук від покупця. Продавець: LASTORE

  Мне наверное не повезло. Кабель возле разъёма 3,5 наверное поврежден, так как создает помехи звука и видео (шипение, полосы). Стоит пошевелить все налаживается. В итоге кабель фуфло, нужно новый покупать. Надеюсь проблема в кабеле, если в самом разъеме то буду возвращать. Пульт тоже загадка, смог запрограммировать только кнопку увеличения громкости, остальные никак не получается. Вроде все моргает, как написано в инструкции по программированию кнопок, но в итоге ничего не работает. Пробовал на разных пультах, без изменений. Теперь не знаю, возвращать его или тратиться на новый кабель и смириться с неработающими кнопками (программируемыми).

  Переваги:
  Нормальный прием сигнала, два блока питания (на всякий случай)
  Недоліки:
  Программируемые кнопки не работают, кабель аудио-видео сигнала требует замены (в моем случае))
 • Смирнов Алексей
  Відгук від покупця. Продавець: LASTORE

  Работает. DVB-C Triolan нашел все. Но не сразу. Есть какие-то первоначальные настройки "других каналов", которые не перезаписывались новыми. Пришлось сбросить к заводским настройкам. Пароль: все нули. Рискнул его вводить, нигде в инструкции не нашел, угадал. Подключал к старенькому ТВ через "тюльпаны" (в комплекте).. разъем 3.5 нужно "уверенно" воткнуть в устройство.. иначе динамики гудят 50Гц. Плеер с флешки: звук (смысле декодер) - Отлично. Картинка не тормозит на 1.4 Гб больше на моем ТВ и не нужно. Интерфейс мало удобен, перемотка только на одной скорости, подождать нужно. Время синхронизируется с оператором ТВ. Пульт с доп.функционалом пока не пробовал. Порадуюсь или огорчусь, сообщу. Вообщем: цена функционал на (5-) из пяти. Я доволен.

  Переваги:
  Цена, функции. Нет внешнего блока питания, он внутри устройства, просто вилочка в 220В розетку.
  Недоліки:
  Инструкция (почти отсутствует). Короткий шнурок 220В, около 1Метра.
  Но вобщем, если не придираться, все здорово за эти деньги.
Дивитися всі відгуки до товару у продавця →