Картка Rozetka
Монокуляр Bresser Zoomar 8-25x25 Brssr(Grmny)921481 - зображення 1
Діаметр об'єктива
  • 25 мм
Кратність наближення
Вага
  • 124 г

Монокуляр Bresser Zoomar 8-25x25 Brssr(Grmny)921481

Код:  268928081

Немає в наявності

3 402

Кратність наближення: 8x - 25x

 
Гарантія. 24 місяці. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Оптичні характеристики:

  • Збільшення: 8Х÷25X
  • Діаметр об'єктиву, мм: 25
  • Розмір вихідної зіниці, мм: 3,13÷ 1
  • Видалення вихідної зіниці, мм: 13
  • Фактор сутінків: 14,14 ÷ 25
  • Світлосила: 9,80 ÷ 1
  • Мінімальна відстань фокусування, м: 0,5
  • Поле зору, м/1000 м: 70

 

Конструктивні особливості:

 

  • Оптична конструкція: призма Roof
  • Лінзи: з повним покриттям, що просвітлює (Fully Coated)
  • Призми: BK7
  • Фокусування: шляхом взаємного повороту частин корпусу навколо своєї осі + система швидкого фокусування
  • Корпус: алюмінієвий з гумовим і полімерним покриттям
  • Спеціальне вушко для кріплення ремінця
  • Зум: кільцем зміни збільшення, розташованим поруч з наглазником
  • Складаний наглазник типу Fold Down

 

Комплектація:

  • Монокуляр
  • Чохол для транспортування
  • Наручний ремінець
  • Серветка для чищення лінз

 

Габаритні розміри:

  • Розміри (ДхШхВ), мм: 127x32x32
  • Вага, кг: 0,124

  

Монокуляр Bresser Zoomar 8-25x25 звертає на себе увагу своєю компактністю і при цьому неймовірною універсальністю. Купуючи Bresser Zoomar 8-25x25, Ви отримуєте макроскоп для спостереження об'єктів поблизу і монокуляр для спостереження за віддаленими объектвами, об'єднані в одному приладі.

 

При виборі потрібної відстані, на якому користувач збирається проводити спостереження, рекомендується скористатися основною системою фокусування, з нанесеною на неї шкалою від 0,5 метра до нескінченності. далі наводити різкість на об'єкт у межах обраної дистанції можна за допомогою системи швидкого фокусування (класична система фокусування прямого висунення однієї частини оптичного приладу відносно іншої вздовж оптичної осі).

 

Кільце зміни збільшення має гумову профільовану накатку, яка може провертатися в будь-яку сторону після досягнення крайнього положення при зміні збільшення. таким чином при додатку додаткового зусилля користувач не ризикує зіпсувати механізм.

 

Алюмінієвий корпус є досить легким, міцним і компактним, всі оптичні елементи надійно встановлені в корпусі і мають покриття, що просвітлює зеленуватого відтінку. На зовнішню частину корпусу винесена окремо металева отвір для кріплення зап'ястного ременя.

 

Монокуляр Bresser Zoomar 8-25x25 насправді може бути корисний в самих різних ситуаціях, перебуваючи в рюкзаку, в бардачку машини, а простіше сказати під рукою.

Характеристики

Діаметр об'єктива
  • 25 мм
Кратність наближення
Вага
  • 124 г
Характеристики окуляра
  • Прямой окулярный узел
Діаметр вихідної зіниці
  • 3.13-1 мм
Фактор сутінків
  • 14.14
Світлосила
  • 9.8-1
Мінімальна дистанція фокусування
  • 0.5 м
Поле зору на 1000 м
  • 70 л
Габарити (В x Ш x Г)
  • 127x32x32 мм
Гарантія
  • 24 місяці
Країна-виробник товару

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 2 відгуки
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Игорь
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кратність наближення: 8x - 25x

    Получил то, что и ожидал: отличная картинка (не хуже, чем в хорошем бинокле) в сочетании с малым весом и компактностью. Много путешествую на велосипеде, так что мне именно такое чудо и нужно было.

  • Владимир
    Продавець: Rozetka. Кратність наближення: 8x - 25x

    Сравнивал с биноклем Юкон 20х50. Впечатления: визуально сдесь нет 25ти крат (максимум около 20ти),но... из-за маленького диаметра слабая светосила и невозможность добиться четкой картинки (мелкие детали смазаны), плюс дрожание рук и в итоге мы можем рассмотреть все и ничего толком. Еше раз: не стоит своих денег.

    Переваги:
    нет
    Недоліки:
    не стоит своих денег