День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
“Кобзар” – Т.Г. Шевченко - зображення 1

“Кобзар” – Т.Г. Шевченко

Код:  276896238

Є в наявності

1 200

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 600  x 2
  • З магазину IVL 1995

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, Передплата на картку продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Представлена збірка поезій Т.Г. Шевченка є спробою подати повний, справжній, канонічний текст його творів написаних з 1837 по 1861 р.р. Поряд з поетичною спадщиною поета в книзі представлені його художні роботи, які показують народові могутнього та вольового Шевченка. Ці картини знаходяться на експозиції в Національному музеї Тараса Шевченка. Вперше для оформлення сторінок, на яких розміщенні поезії Тараса Григоровича, використані його акварельні роботи, створені ним у період заслання.

Для широкого кола читачів.

  • Об’єм 744 сторінки.
  • Формат 70 х 100 /16 мм.
  • Папір крейдований матовий.
  • Обкладинка – тверда.
  • Мова видання — українська.

Характеристики

Напрям
Видавництво
Палітурка
Країна реєстрації бренду
  • Україна
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.5/5
на основі 8 відгуків
  • 5 зiрок
    7 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
  • Владислав С***
    Відгук від покупця. Продавець: IVL 1995

    Дуже гарна книжка

  • Діана-Пелагея Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: IVL 1995

    Книга прекрасна. Гладенькі сторінки, пахне новою книгою, візуально красива з малюнками Тараса Шевченка. Дуже важка, але то й зрозуміло чому. Дуже сподобалась. Єдине здивувало, що упаковано було плівкою "подарунковий фонд", а в іншому - все прекрасно.

  • Анна Е***
    Відгук від покупця. Продавець: IVL 1995

    Відмінна якість книги, папір дуже якісний, листи не просвічуються, тверда обкладинка. Книга виглядає дуже достойно. Таку книгу приємно тримати в руках і на подарунок хороший варіант . Дякую.

    Переваги:
    Хороша якість паперу, бумага товста , не просвічується , тверда обкладинка, є гарна закладка. Класна подарункова книга!
    Недоліки:
    Не бачу для себе недоліків
Читати всі відгуки →