Картка Rozetka
Маска Scubapro SOLO чорно-біла - зображення 3
Маска Scubapro SOLO чорно-біла - зображення 1
Маска Scubapro SOLO чорно-біла - зображення 2
Маска Scubapro SOLO чорно-біла - зображення 3
Маска Scubapro SOLO чорно-біла - зображення 1
Призначення

Маска Scubapro SOLO чорно-біла

Код:  297958358

Є в наявності

3 151

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • З магазину Submarine

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

  • Призначення: дайвінг, технодайвинг, сноркелінг
  • Односкляна
  • Матеріал: силікон, гартоване скло
  • Підходить до будь-якого типу особи
  • Колір: чорно-біла

Характеристики

Призначення
Кількість стекол
Колір
  • Чорний з білим

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 1 відгук
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Наталя
    Відгук від покупця. Продавець: Submarine. Колір: Чорний з білим

    Протестувала 9 днів в Єгипті, огляд в ній дійсно дуже хороший - хоча вважаю, що по бокам могли зробити ще ширше. По ширині маска така ж сама, як моя старенька банальна Seac, але саме по центру (між очима) видимість просто розкішна.

    Користувалась для пірнання, не для дайвінгу. Декілька разів обпікала (обпалювала) маску запальничкою (зсередини) і прочищала всіма засобами, перед плаванням завжди спрей, але все одно після 15 хвилин вона запітніває (правда не дуже сильно). Як іще з цим боротись не знаю - обсмалила дуже добре! Після цього покращилось на 50%.

    Дуже задоволена ціною, тому що в інших продавців значно дорожче. В цілому, зовсім не шкодую про покупку.

    Переваги:
    Хороший кут обзору, приємна ціна
    Недоліки:
    Запітніває... як і всі інші маски