Сток. Розпродаж залишків до −60%
Воскові смужки для депіляції тіла Acorelle Алое та бджолине молочко 20 шт 3700343040165 - зображення 1

Воскові смужки для депіляції тіла Acorelle Алое та бджолине молочко 20 шт 3700343040165

Код:  298905088

Немає в наявності

674

 
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 

Опис

Інновація від Acorelle: воскові смужки для обличчя! 100% натуральні, органічно сертифіковані і гіпоалергенні! Гіпоалергенна формула збагачена зволожуючим і заспокійливим органічним бджолиним воском і алое вера. Він не містить парабенів, щоб мінімізувати подразнення шкіри, і підходить для всіх типів шкіри. Оптимальна ефективність для чутливих зон: містить ексклюзивну формулу, яка дуже ефективна навіть для короткого волосся.

Смужки забезпечують гладку шкіру на термін до 4 тижнів. Готові смужки поставляються з пляшечкою олії солодкого мигдалю, щоб видалити залишки воску і пом'якшити шкіру після використання. Зніміть різким рухом з шкіри в напрямку, протилежному росту волосся.

Спосіб застосування

Смужки готові до використання. Розігрійте смужку між руками і відокремте її, потягнувши вниз посередині. Нанесіть в напрямку росту волосся, потім щільно притисніть для закріплення. Зніміть різким рухом з шкіри в напрямку, протилежному росту волосся.

Склад

Propanediol rosinate, glyceryl rosinate, cera alba, helianthus annuus seed oil, aloe barbadensis leaf extract.

Характеристики

Сфера застосування
Склад
  • Propanediol rosinate, glyceryl rosinate, cera alba, helianthus annuus seed oil, aloe barbadensis leaf extract.
Країна реєстрації бренда
  • Франція
Країна-виробник
  • Франція

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!