День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Намет Mountain 4 v2 Tramp TRT-024 - зображення 1

Намет Mountain 4 v2 Tramp TRT-024

Код:  309764473

Є в наявності

16 084

14 893

Колір: Сірий

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплата на рахунок продавця, Передплата на картку продавця, LiqPay, PrivatPay, ApplePay, GooglePay
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Зручний двомісний експедиційний намет Tramp Mountain 4 стане відмінним вибором для Вас, якщо Ви зібралися в тривалий піший похід. Так як двошаровий намет має легку вагу і зручну конструкцію, він обов'язково задовольнить всі потреби в затишному будиночку, далеко від основного житла Tramp Mountain 4 має один вхід в спальне відділення, продубльований протимоскітною сіткою, і досить великий тамбур, який дозволить також перечекати дощову погоду, крім того що в ньому розміщуються Ваші речі і спорядження. захист, у разі несприятливих погодних умов Можливість зовнішнього тенту витримує до 8000 мм в ст, а підлоги до 10000 мм в ст приємно порадує кожного.

Характеристика:

  • Виробник: Tramp
  • Колір: сірий

Захист:

  • Водостійкість тенту/дна: 8000 / 10000
  • Матеріал тенту: поліестер 75D/190T Diamond RipStop
  • Матеріал дна: поліестер 75D/190T
  • Внутрішній намет: є
  • Матеріал внутрішнього намету: поліестер
  • Протимоскітна сітка: є
  • Матеріал дуг: дюралюмінієвий сплав 7001-Т6
  • Вага: 4,9 кг

Конструкція:

  • Кількість входів / кімнат: 1 / 1
  • Кількість тамбурів: 1

Габарити та вага:

  • Розміри зовнішнього намету (Д х Ш х В): 410х250х140 см
  • Призначення: туристичні
  • Кількість місць: 4

Характеристики

Кількість кімнат
  • 1
Висота
  • 140 см
Водонепроникність PU
  • 8000 мм

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 6 відгуків
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Євгеній П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сірий

    Палатка супер. Варта своїх грошей. Користуюся другий рік. В перший же рік потрапили під ливень, а в матці сухо. При біді можна використовувати замість ложки. Минулого тижня взагалі ставив по дощу. Всередині тепло. 8.09. на Росі було доволі холодно а ми з малою дитиною розкриті спали. Всім рекомендую.

    Переваги:
    Все супер.
    Недоліки:
    Нема
  • Роман С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сірий

    Палатка всепогодная, для серъёзных походов. Два входа и два тамбура - очень функционально и практично. Ткани очень крепкие и износостойкие с нитью "рип-стоп". Ветро- и снегозащитная юбка надёжно защитит и от ветра, и от снега, да и просто содержимое тамбуров будет всегда сухим. Вентиляция у полатки отличная! Клапаны вентиляции можно открыть и закрыть прямо из внутренней палатки. Система растяжек продумана и надёжна, со светоотражающей нитью. Была палатка этой фирмы, только начального уровня (camp) - выдержала многие катаклизмы, а эта так вообще - крепость!

    Переваги:
    Экспедиционная серия с высочайшими показателями водо- и ветроустойчивости, алюминиевый каркас и колья, гермомешок.
    Недоліки:
    Нет. Хотя, пожалуй, цена. Но она целиком оправдана!
  • Ирина К***
    Продавець: Rozetka. Колір: Сірий

    Подскажите дуги в комплекте полые трубки или прутки?

Читати всі відгуки →

Відеоогляд
Намет Mountain 4 v2 Tramp TRT-024

Відео розпакування від покупця