











Станок для гоління для чоловіків Schick Hydro 5 Sense Sensitive + 2 картриджа
Є в наявності
6 199₴
4 574₴
- Самовивіз з магазинів Rozetka
Безкоштовно
- Самовивіз з Нової Пошти
або безкоштовно зі Тариф перевізника
або безкоштовно зі - Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
або безкоштовно зі Тариф перевізника
або безкоштовно зі - Самовивіз з Meest ПОШТА
Тариф перевізника
- Самовивіз з УКРПОШТИ
Тариф перевізника
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Опис
Schick була заснована 1926 року Джейкобом Шиком як компанія з виробництва бритовних журналів.
У тому ж році Schick представила свою надзвичайно успішну систему станків для гоління з одним лезом, у якому двадцять лез зберігалися в сталевому інжекторі. Шик продав компанію 1928 року, щоб заснувати ще одну компанію, яка носить його ім'я, яка продавала свої недавно винайдені електробритви. 1 липня 2015 року Energizer розпався на дві компанії, у яких Schick потрапив під Edgewell Personal Care.Бучучи другим з продажу Gillette у світі, Schick є найбільш продаваним брендом безпечних бритв і лез у Японії.
Марка Schick використовується в Північній Америці, Австралії та Азії. У Європі Edgewell продає ті ж продукти під брендом Wilkinson Sword. Шик також продає гелі для гоління.
Продукти Schick Hydro: вдосконалена бритвна система Schick, випущена 6 квітня 2010 року.
Schick Hydro 5: білкова система з п'ятьма лезами з «вдосконаленим зволожувальним гелем для захисту шкіри та фліп-тримером» (зволожує тільки під час гоління).
Schick Hydro 3: бритвова система з трьома лезами, аналогічна 5-лезовій, але без тримера.
Schick Hydro Silk: бритвова система з п'ятьма лезами. Спочатку був представлений тільки як модель Schick, але наприкінці 2012 року був доданий до лінійки Wilkinson Sword.
Schick Hydro 5 Power Select: моторизована версія Hydro 5 з трьома рівнями вібрації, що вибираються користувачем.
Schick Intuition: жіноча бритвова система, яка піниться й голиться одночасно.
Schick Quattro: бритва з чотирма лезами для чоловіків, представлена 2003 року. Quattro Midnight і Quattro Chrome — це моделі зі зміненими ручками та різними колірними схемами від оригінального Quattro.
Quattro Power: моторизована версія Quattro; передбачається зменшити тертя. Quattro Titanium Power — це Quattro Power з іншою колірною схемою та картриджами Quattro Titanium. Живлення Quattro Power здійснюється від однієї батареї AAA.
Quattro Titanium: містить титанове покриття на лезах, яке, якорується, зменшує подразнення. Є також титановий тример Quattro, який містить короткохвильовий тример із живленням від батареї ААА.
Quattro for Women: модифікована версія Quattro з жіночою колірною гамою.
Schick Protector: бритва, яка, як гнеться, захищає від порізів.
Schick Tracer: бритва з двома лезами з гнучкими лезами, яка має відповідати поверхні обличчя.
Tracer FX: модифікований Tracer для чутливої шкіри FX Diamond: Tracer з лезами, які мають залишатися гострими довше.
Schick Xtreme3: бритва з трьома лезами.
Schick XTreme3 Disposable: одноразова версія Xtreme3, випущена 1999 року.
Schick XTreme3 SubZero: покращена версія бритви Xtreme3.
Schick Slim Twin: одноразова бритва з двома лезами, що випускається в чотирьох різних варіантах.
Бритва Schick Injector: бритва з одним лезом, яка була популярною в 1970-х роках.
SCHICK HYDRO 5 SENSE Sensitive™. Новітня модель із системою SHOCK ABSORB TECHNOLOGYTM!! Найпередовіший станок SCHICK!!! Дуже зручна конструкція бритви з 5 ультрагострими лезами та системою зволоження шкіри. Максимально зменшує подразнення до 80%!
Призначення: гладке й ефективне гоління без подразнення, повне видалення небажаного волосся на тілі.
Опис:
- Новітній верстат Schick Hydro 5 Sense має всі останні технології в голінні: -зволожувальний резервуар із 7 портами виходу гелю; — забезпечує максимально гладке гоління та здоровий вигляд шкіри без подразнення; -унікальна система захисту шкіри; - максимально запобігає ймовірності порізів і пошкоджень шкіри; -п'ять особливо тонких лез серії Ultra Glide - роблять гоління швидше, зручніше та приємніше, забезпечуючи краще гоління; -тример розміщений у зворотному боці бритви - для гоління важкодоступних місцях: під носом, а також для корекції бакенбардів і борідок.
- Ергономічний дизайн Schick Hydro 5 Sense ретельно розроблений для забезпечення стабільності та маневровості. Ручка верстата з чудово збалансованим центром ваги, надає впевненості в контролі, у такий спосіб максимально спрощує гоління бороди, бакенбардів і важкодоступних місць.
- Гоління для гоління картриджа Schick Hydro 5 Sense має унікальний зволожувальний резервуар Hydrating Gel Reservoir. Він забезпечує постійне подавання гелю на шкіру — змащуючи, зволожуючи та захищаючи шкіру упродовж 1 години після гоління. У такий спосіб допомагає максимально ефективно боротися з небажаним подразненням і почервонінням шкіри. Спеціальна формула зволожувального гелю, крім стандартних компонентів, містить рослинні екстракти, вітамін Е та сік Алое Вера.
- Гоління Schick Hydro 5 Sense обладнане новітньою фірмовою технологією Shock Absorb TechnologyTM, яка має вбудований механізм реагувального на тиск бритви на контури вашого обличчя, забезпечуючи ще краще гоління, а також гранично м'яке вплив на шкіру. Якщо Ви занадто з великим зусиллям впливатимете на верстат, система Shock Absorb TechnologyTM сама визначить необхідний тиск на шкіру. Спеціальна кнопка блокування дає змогу керувати дією. За бажання, механізм можна вимкнути. Все це є в Schick Hydro 5 Sense!
У комплекті:
- станок для гоління Schick Hydro 5 Sense (1 шт.)
- змінний картридж, що голить (2 шт.).
Характеристики
- Стать
- Кількість лез
- Додаткові характеристики
- Так
- Країна-виробник товару
- США
Відгуки та питання
- 5
зiрок 1 оцінок - 4
зiрок 0 оцінок - 3
зiрок 0 оцінок - 2
зiрок 0 оцінок - 1
зiрок 0 оцінок
- Аліна Х***Відгук від покупця. Продавець: import
Дякую за швидку доставку, ця бритва найулюбленіша для мого батька .
