- Александр К***Відгук від покупця. Продавець: Re-Toys
Те, що треба для малюка. Один головний недолік - продавцям треба трохи підвищити ціну та додати гарну коробку з наповнювачем. Паличка світиться, є звук, але прийшло в простій картонній коробці з простим логотипом. Тарахтить, болтається.. Як таке дарувати? Дозаказав ще окремо гарну коробку з наповнювачем.
Додайте 200-250 до ціни - у гарній коробці ж буде гарно!- Переваги:
- Гарна, інтерактивна
- Недоліки:
- Проста картонна упаковка, все торохтить. Економія на ціні - треба коробку з наповнювачем окремо покупать.
- Продавець Re-Toys
Дякуємо за відгук, Нам дуже приємно що ви залишились задоволені нашим товаром та обслуговуванням. Також звернемо увагу на ваше зауваження з приводу пакування
- Татьяна В***Відгук від покупця. Продавець: Re-Toys
Супер, дитині сподобалось.
- Продавець Re-Toys
Дякуємо за відгук, Нам дуже приємно що ви залишились задоволені нашим товаром
- Софія Ф***Відгук від покупця. Продавець: Re-Toys
Набір супер, магазин чудовий, продавець відповідальний. Мої хлопці граються цими паличка ми вже майже рік і все чудово працює.
- Продавець Re-Toys
Дякуємо за відгук, Нам дуже приємно що ви залишились задоволені нашим товаром
- Марія Л***Відгук від покупця. Продавець: Re-Toys
Паличка не працює.
Відчувається нагрівання від батарейок, але ні звуку ні світла нема.
В цілому прикольно- Переваги:
- Дитині дуже сподобалось
- Недоліки:
- Не працює
- Продавець Re-Toys
Добрий день! Нам прикро що сталась така ситуація, з вами вже зв'язався наш менеджер з приводу заміни іграшки. Перепрошуємо за таку ситуацію
- Евгений П***Відгук від покупця. Продавець: Re-Toys
+++
- Переваги:
- +++
- Продавець Re-Toys
Дякуємо за відгук, Нам дуже приємно що ви залишились задоволені нашим товаром
- Галина М***Відгук від покупця. Продавець: Re-Toys
Дитині сподобалось
- Продавець Re-Toys
Дякуємо за відгук, Нам дуже приємно що ви залишились задоволені товаром
- Олег Р***Відгук від покупця. Продавець: Re-Toys
Все работает. Даже с батарейками.
- Переваги:
- Качество
- Продавець Re-Toys
Добрий день! Дякуємо за відгук, нам дуже приємно що вам сподобалась іграшка та наше обслуговування
- Софія Ф***Відгук від покупця. Продавець: Re-Toys
Ідеально для фанатів Гаррі Потера, перечитала відгуки раніше писали що звук специфічний, але як на мене звук приємний, тихий. Замовляла дві палички і обидві вже мали батарейки що дуже добре бо діти одразу гралися. Окуляри теж норм. Пакування коробка з логотипом Гаррі. Все доволі пристойно. Магазин зв'язався швидко і швидко відправили посилку. Щиро дякую!
- Переваги:
- Як на мене ідеально все, починаючи від ціни за набір закінчуючи сервісом.
- Недоліки:
- Не має.
- Продавець Re-Toys
Добрий день! Дякуємо за відгук та за високу оцінку.
- Тетяна Ш***Відгук від покупця. Продавець: Re-Toys
Все надіслали швидко. Доставка Укрпоштою писали безкоштовно-на пошті заплатили 40 грн.
Все працює- Переваги:
- Швидко, все ціле
- Недоліки:
- -
- Продавець Re-Toys
Доброго дня, вдячні за відгук.
- Виктория А***Відгук від покупця. Продавець: Re-Toys
Внуку , шести років ,сподобалась
- Продавець Re-Toys
Доброго дня, приємно що вам сподобався наш товар. Дякуємо за відгук
- ЕвгенийВідгук від покупця. Продавець: Re-Toys
Класна палочка, мерехтить та видає звук при натисканні кнопочки. Дитині дуже сподобалась.
- Переваги:
- Досить якісний пластик як для цієй вартості
- Недоліки:
- Не знайдено
- Продавець Re-Toys
Доброго дня, нам приємно що вам сподобався наш товар. Вдячні за відгук
- Олена В***Відгук від покупця. Продавець: Re-Toys
Все як в описі. Дитина задоволенна.
- Продавець Re-Toys
Дякуємо за відгук
- Александр М***Відгук від покупця. Продавець: Re-Toys
Цена качества!
Но упаковка отвратительная, очки могли бы поставить в пакетик .... а то так бросили их в картонку как мусор какой-то....- Переваги:
- Цена
- Недоліки:
- Упаковали просто ужасно!
- АнастасіяВідгук від покупця. Продавець: Re-Toys
Проблему вирішено
Товар прийшов без жодної упаковки. Окуляри прийшли на дитину з двома лівими вухами)) Новорічний подарунок зіпсовано. Навіть для такої невеликої ціни це нормально.
- Недоліки:
- Якість, упаковка, вид, товар не відповідає картинці
- Анастасія
Дякую продавцю, товар замінили на відповідний. Сподіваюсь продавець або фасувальники будуть більш уважними наступного разу при відправці.
- Юлия Ш***Відгук від покупця. Продавець: Re-Toys
Палочка очень понравилась дочке 5 лет. Ходит с ней даже на улицу. Нормальное качество пластика. Кончик светится при нажатии и издаёт звук который со временем может вам надоесть, но это издержки всех музыкальных игрушек. Очки выполнены хуже, не очень удобно держаться на ушках. В целом в соотношении цена и качество могу рекомендовать. Главное что
дочке понравилось. - Дарья З***Відгук від покупця. Продавець: Re-Toys
Цена соответствует качеству
- Переваги:
- Цена,палочка светится и издает звук
- Недоліки:
- Очки без упаковки,качество не очень,поцарапанные
- Продавець Re-Toys
Здравствуйте, Дарья! Благодарим Вас за уделенное время и оставленный отзыв! С уважением, интернет-магазин "Re-Toys"
