Електронний подарунковий сертифікат на 500 грн

35 відгуків

Код:  33233847

 • Електронний подарунковий сертифікат на 500 грн - зображення 1

Електронний подарунковий сертифікат - це попередній платіж, який дає можливість купувати товари продавця Rozetka на суму, еквівалентну його номіналу.

 • Є в наявності

500

Продавець: Rozetka

Опис Електронний подарунковий сертифікат на 500 грн

Електронний подарунковий сертифікат — це попередній платіж, який дає можливість купувати товари на суму, еквівалентну його номіналу.

Переваги електронних подарункових сертифікатів
Найбільш вдалий і зручний подарунок тим, хто від вас далеко! Електронний подарунковий сертифікат надає вам можливість зробити бажаний подарунок, навіть якщо у вас немає можливості привітати людину особисто.

Купуючи подарунок, ви однаково ризикуєте помилитися в смаках, деталях, якихось не розкритих бажаннях людини, якій ви хочете принести радість. Звичайно, ваша увага буде оцінена, однак задоволення від самого подарунка буде неповним, у цьому ж і полягає сенс подарунка — тішити та приносити користь. Даруючи сертифікат, ви можете бути впевнені на 100% — адже за допомогою сертифіката людина зможе вибрати саме те, що їй потрібно.

Як придбати електронний сертифікат
Визначившись із номіналом сертифікату, просто оформте його замовлення на сайті, вказавши номер телефона, на який хочете отримати код сертифіката. Ви можете вказати як власний номер телефона, так і безпосередньо телефон тієї людини, якій ви хочете сертифікат подарувати. Після успішної оплати замовлення на вказаний номер телефона в SMS-повідомленні надійде унікальний код сертифіката.

Як використовувати електронний сертифікат для оплати замовлення
З міркувань безпеки та для запобігання можливим шахрайським діям щодо присвоєння та використання придбаного вами електронного сертифіката з боку третіх осіб, кожен електронний сертифікат прив'язується до того номеру телефона, на який він був надісланий. Це означає, що використовувати електронний сертифікат для оплати замовлення без додаткових перевірок можна тільки вказавши під час оформлення такого замовлення саме цей телефон як контактний.
У разі, якщо під час оформлення замовлення на сайті як контактний номер телефону ви вказали інший номер, у відповідному полі потрібно ввести код перевірки, який автоматично надійде в SMS-повідомленні на номер власника цього електронного сертифіката.

З використанням сертифіката можлива єдина купівля і тільки така, яка була оформлена на сайті. У разі купівлі номінал сертифіката списується повністю. Якщо вартість покупки менша від номіналу сертифіката, різниця між вартістю не повертається.
Якщо вартість покупки перевищує номінал, різниця між вартістю товару та номіналом сертифікату оплачується грошовими коштами — готівкою або банківською карткою.

Термін дії сертифіката обмежений і становить 6 місяців із дати його купівлі.

Сертифікат діє тільки на товари продавця Rozetka і не поширюється на товари інших продавців.
Докладніше з правилами використання електронних сертифікатів ви можете ознайомитися тут .

Характеристики Електронний подарунковий сертифікат на 500 грн

На суму
Постачальник послуги
Сертифікат обміну та поверненню не підлягає
 • Нi
Гарантія
 • Відсутнє
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 35

 • Дмитрий Дмитро
  • Продавець: Rozetka

  не потрібно чекати на фізичну доставку

 • Дария Сороковых
  • Продавець: Rozetka

  Добрый день, интересует можно ли оплатить продукты этим сертификатом?

 • Артем
  • Продавець: Rozetka

  Куплені два сертифікати на 200 і 500 грн на початку лютого і зараз вони не працюють. Їх неможливо застосувати. Розетка, фактично, вкрала гроші

  Переваги:
  працювало до 24 лютого
  Недоліки:
  Не працює. Сертифікати куплені до 24 лютого зараз недоступні на товари
Дивитися всі відгуки →