День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Киянка Topex резиновая O 72 мм, 900 г (02A347) - зображення 2
Киянка Topex резиновая O 72 мм, 900 г (02A347) - зображення 1
Киянка Topex резиновая O 72 мм, 900 г (02A347) - зображення 2
Киянка Topex резиновая O 72 мм, 900 г (02A347) - зображення 1

Киянка Topex резиновая O 72 мм, 900 г (02A347)

Код:  334035970

Немає в наявності

270

Загальна вага виробу, г: 900

 
Гарантія. 12 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

«Grupа Topex» – польська компанія, що пропонує своїм споживачам широкий вибір інструментів та електроінструментів. Незмінним пріоритетом компанії є орієнтація на людей, що використовують інструменти, а метою полегшення їхнього життя.Динамічний розвиток компанії дозволило їй зайняти лідируючу позицію в галузі інструментів на ринку Центральної Європи. Сильну позицію компанія Topex будує на основі досвіду, фінансової стабільності, а також пошуку сучасних та оптимальних рішень.Киянка гумова TOPEX O 72 мм, 900 г (02A347) знаходить своє застосування, головним чином, при будівельних і обробних роботах, оскільки гума не пошкоджує крихкий матеріал. Рукоятка з високоякісної деревини, стійкої до механічних пошкоджень, злегка профильована і завдяки цьому добре лягає в долоню. Бренд TOPEX призначений для домашніх майстрів.Деталі Киянка гумова, дерев'яна рукоятка, чорна гума.

Характеристики

Загальна вага виробу
  • 900 г
Матеріал ручки
Гарантія
  • 12 місяців
Країна-виробник товару
EAN
  • 5902062032232

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 4 відгуки
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Эдуард П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Отличный молоток. Качество на высоком уровне. Соответствует цене.

  • Александр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Удобно, так как не нужно подкладывать резину или деревяшку, чтобы ударить обычным молотком.

    Переваги:
    Удобная в применении - использовалась в ремонте (разборке и сборке стульев) - никаких следов и вмятин на лаковом покрытии.
    Недоліки:
    Необходимо "выветривать" несколько дней, так как есть запах, но спустя неделю все нормально.
  • Иван И***
    Продавець: Rozetka

    Хорошая киянка. Брал в столярный цех. Для сборки деревянных конструкций вес отличный. Следов на изделиях резина не оставляет. Резина плотная, при работе не крошится, как с другими. Рекомендую однозначно.

Читати всі відгуки →