Літній фешн розпродаж до -70%
Кухонний ніж Tramontina Polywood для стейку 127 мм (21100/475) - зображення 1

Кухонний ніж Tramontina Polywood для стейку 127 мм (21100/475)

Код:  335739577

Немає в наявності

139

Колір ручки: Червоний

 
Гарантія. Відсутня. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Серія POLYWOOD - доступна у двох кольорах: коричневий та червоний. Всі ручки столових приладів виготовлені із спеціально обробленого, ударостійкого, жароміцного дерева Polywood. Виготовлені із нержавіючої сталі AISI 420, товщиною 1 – 2,5 мм.

особливості:

  • Лезо: нержавіюча сталь AISI 420
  • Товщина леза: 1 – 2,5 мм
  • Рукоятка: оброблене дерево Polywood
  • Можна мити в посудомийній машині

Бренд Tramontina заснований у Бразилії у 1911 році. 10 фабрик, які виробляють понад 18 000 найменувань.

Один з лідерів світового ринку з виробництва ножів, їдалень та кухонного приладдя, посуду для приготування їжі, інструментів для сільського господарства, будівництва та саду.

Tramontina виробляє кухонне начиння тільки з найкращої 18/10 нержавіючої сталі, відполірованої до дзеркального блиску, яка з часом не тьмяніє і не темніє. Кожен елемент розробляється з умовою, щоб він зміг задовольнити смак як звичайного домовласника, так і найбільш вимогливого професійного кухаря.

Приносить задоволення від процесу приготування їжі та від того, як це поєднує людей залучених до цього процесу.

 

Характеристики

Довжина леза
Матеріал леза
Країна-виробник товару
Матеріал ручки
Тип кріплення ручки
Колір ручки
  • Червоний
Колір леза
  • Сріблястий
Гарантія
  • Відсутня
EAN
  • 2063012250014

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!