Картка Rozetka

Відгуки покупців про Будівельний пилосос Makita VC2512L

Код:  339822508
Оцінка користувачів 0/5
на основі 8 відгуків
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Сергій Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Сам порохотяг хороший.Гарантійний талон не заповнений

    Переваги:
    Макіта
    Недоліки:
    Не заповнений гарантійний талон
    • Эксперт R***

      Добрий день! Згідно з постановою Кабінету Міністрів від 10 травня 2018 № 353 печатка на гарантійному талоні не потрібна.
      Для більш детальної інформації про роботу з гарантійним талоном пропонуємо подивитися відео.

  • Горбачев И***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Пылесос работает в столярке на распиловочном , на эксентриковой шлифовальной машине , фрезере и лобзике, даже пылесосил золу в булирьяне

    Переваги:
    Отличный пылесос
    Недоліки:
    Очень дорогие мешки иногда шланг бьётся током , возможно из-за отсутствия в розетке заземления
    • Алексей

      Это статическое електричество бьёт током. Заземление здесь не причем.

  • Maksym P***
    Продавець: Rozetka

    есть в наличии?

  • Міша К***
    Продавець: Rozetka

    Штроборіз буде тягнути.

  • Вова
    Продавець: Rozetka

    Разве функции выдува нет?

    • Алексей

      Есть

  • Вадим К***
    Продавець: Rozetka

    Добрый день. Подскажите, пожалуйста, пыль при резки штробы этот пылесос осилит? Спасибо

    • Сергій Л***

      Різали штробу в бетонній стіні насадкою на болгарку від дніпром. Глибина 3 см, пилосос справлявся непогано, десь 80% пилюки забрав. Обовязково мішки, фільтр дуже швидко забивається без мішка і пилосос не тяне.

  • Олег Т***
    Продавець: Rozetka

    Присоединяюсь к вопросу о Венгрии. Вроде бы: Великобритания, Румыния, Китай были всегда.

  • Кирилл С***
    Продавець: Rozetka

    Извините,а с каких пор Макиту в венгрии делают?

    • Максим І***

      В мене болгарка і дрель саме Румунської збірки