День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Зарядний пристрій LiitoKala Lii-PD4 - зображення 4
Зарядний пристрій LiitoKala Lii-PD4 - зображення 1
Зарядний пристрій LiitoKala Lii-PD4 - зображення 2
Зарядний пристрій LiitoKala Lii-PD4 - зображення 3
Зарядний пристрій LiitoKala Lii-PD4 - зображення 4
Зарядний пристрій LiitoKala Lii-PD4 - зображення 1

Зарядний пристрій LiitoKala Lii-PD4

Код:  341906977

Є в наявності

1 269

Усі товари бренду LiitoKala

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Опис товару

Це інтелектуальне, універсальне, автоматичний зарядний пристрій високого класу з цифровим дисплеєм. Дозволяє заряджати і розпізнає практично всі види циліндричних акумуляторів.

Характеристики зарядного пристрою LiitoKala Lii-PD4

  1. Живлення від мережі: 100-240V
  2. DC вхід: 12V-1A
  3. Вихідна напруга: 4.2 V постійного струму для Li-ion 3,7 V; 4.35 V для Li-Ion 3,8 V; 3.65 V для LiFePO4; 1.48 V для NiMH/Ni-Cd
  4. Струм заряду Li-ion/LiFePO4: 2000mA для 1 акумулятора (тільки слот 4), 1000 mA для 2-х акумуляторів, 500mA для 3х, 500mA для 4х акумуляторів. NiMH/NiCd: 1000мА для 2х, 500мА для 3х і 500мА для 4х акумуляторів.
  5. Струм в режимі очікування: < 15 мА.
  6. Сумісні типи акумуляторів: Li-ion/LiFePO4: 18650, 18490, 26650, 21700, 20700, 18350, 17670, 14500, 10440, 17500, 16340 (RCR123).
  7. NiMH/Ni-Cd: AA, AAA, SC, C.
  8. Розмір: 133мм (Довжина) x 100мм (Ширина) x 35мм (Висота)
  9. Вага: 175гр.

Можливості

  1. Чотири незалежних канали.
  2. Три варіанти зарядного струму: 500mA / 1000mA / 2000mA.
  3. Автоматично визначає акумулятори NiMh і Li-ion. Для акумулятора LiFePO4 і 3.85 V Li-ion необхідно вибрати режим вручну.
  4. Заряджає акумулятори Li-ion / LiFePO4: 18650, 18490, 26650, 21700, 20700, 18350, 17670, 17500, 14500, 10440, 16340 (RCR123).
  5. NiMH / Ni-Cd: AA, AAA, SC, C.
  6. Цифровий дисплей з підсвічуванням, на якому відображається тип акумулятора, рівень заряду акумулятора, напруга акумулятора, його накопичена ємність, час і струм заряду.
  7. Після повного заряду акумуляторів заряд припиняється автоматично.
  8. Режим CHARGE.
  9. Активація повністю розряджених акумуляторів.
  10. Має захист від короткого замикання, перезаряду і перегріву акумуляторів, неправильної установки.
  11. Виявлення несправних акумуляторів.

Режими LiitoKala Lii-PD4

Режим CHARGE

Помістіть акумулятори, пристрій автоматично визначить тип акумулятора Ni-MH або Li-ion і почне його заряд. Для кожного каналу є своя кнопка управління з номерами 1, 2, 3 і 4. Уточніть протягом 5 секунд тип акумулятора Li-ion: LiFePO4 або Li-ion 4,35 V так як автоматично для Li-ion завжди встановлюється заряд до 4,2 V. Для уточнення, натискаючи кнопку над каналом, выберите нужное значение: LiFePO4 3,20V, Li-ion 3,80V или Li-ion 3,70V. В процессе заряда на дисплее отображается тип аккумулятора, его уровень заряда в процентах, напряжение аккумулятора, его накопленная емкость, время и ток заряда. Когда аккумулятор будет полностью заряжен, появится надпись END. Подсветка дисплея автоматически включается на 30 секунд при установке аккумуляторов или при нажатии одной из кнопок. Ток заряда регулируется автоматически и зависит от типа и количества установленных аккумуляторов: 2000mA для одного Li-Ion акумулятор лише у правому слоті, 1000mA для 2-х акумуляторів, 500mA для 3х акумуляторів, 500mA для 4х акумуляторів. Для NiMH/NiCd: 1000мА для 2х, 500мА для 3х і 500мА для 4х акумуляторів.

Попередження

  1. Це зарядний пристрій призначений тільки для циліндричних Li-ion (3.7 V, 3.8 V), LiFePO4 і NiMH/NiCd акумуляторів.
  2. Перед початком експлуатації даного зарядного пристрою, уважно прочитайте інструкцію.
  3. Рекомендований блок живлення 12В/1А.
  4. Невеликий нагрів зарядного пристрою в процесі заряду це нормально.
  5. Не забувайте вимикати блок живлення з розетки електромережі і витягувати акумулятори з зарядного пристрою, якщо ви ним не користуєтесь.
  6. Для використання тільки всередині приміщень.

Комплект постачання

  • Зарядний пристрій LiitoKala Lii-PD4.
  • Мережевий кабель.

Характеристики

Живлення ЗП
Кількість заряджуваних акумуляторів
  • 4 шт
Країна реєстрації бренду
  • Китай
Країна-виробник товару

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.68/5
на основі 180 відгуків
  • 5 зiрок
    142 оцінок
  • 4 зiрок
    9 оцінок
  • 3 зiрок
    7 оцінок
  • 2 зiрок
    2 оцінок
  • 1 зiрок
    6 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар продавця BATTERY LIFE
  • Ольга Т***
    Відгук від покупця. Продавець: BATTERY LIFE

    Хорошее умное зарядное устройство. Все свои функции выполняет. Заряжает быстро, сразу показывает полную зарядку. С ним даже дешевые аккумуляторы стабильно работают на максимуме своих возможностей. А для дорогих это вообще must have. Всё четко, быстро и безопасно. Если и покупать, то только смарт.

    Переваги:
    Все
    Недоліки:
    Нет
  • Генералюк В***
    Відгук від покупця. Продавець: BATTERY LIFE

    Хороший зарядний блок. Заряджає усі види акумуляторів (див. опис). У слоті №4 заряджає струмом 2А. Має вхід живлення 12В (окрім 220 В), тобто можна використовувати від автомобільного акумулятора для зарядки елементів через роз'єм 5,5х2,1 мм. Недолік - мінімальний струм зарядки 0,5 А, що для елементів ААА забагато, гріються.

    Переваги:
    +
    Недоліки:
    -
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Едуард К***
    Відгук від покупця. Продавець: Lemeshop

    Користуюся вже півтора року. Заряджає все добре, що вказано в інструкції. Індикація працює. Працює добре, але в роботі нагрівається. Лайфхак - під час зарядки кладить прилад так, щоб під ним був вільний простір, тоді нагріте повітря добре вивільнюється через отвори і не відбувається перегріву.

Читати всі відгуки →