- Ольга Ш***Відгук від покупця. Продавець: Винтойси
Гарний набір донечці дуже сподобався
- Іван І***Відгук від покупця. Продавець: Винтойси
Дочке очень понравилось
- Олександр Ю***Відгук від покупця. Продавець: Винтойси
Син хоче ще але хоче було більше білих і чорних. 11 років
- Переваги:
- Сподобалось
- Недоліки:
- Можна вколотись. Будьте обережні
- Светлана К***Відгук від покупця. Продавець: Винтойси
Дякую за оперативність, набір чудовий, дитині сподобався.
- Переваги:
- Яскраві кольори, безпечно для дітей
- Недоліки:
- Немає
- Марина Ш***Відгук від покупця. Продавець: Винтойси
Всё супер. И быстрая доставка
- Ірина Ф***Відгук від покупця. Продавець: Винтойси
Отримали, дякуємо.
