Гра для дитини – це не тільки розвага. Граючи, діти пізнають світ, здобувають нові знання, вчаться жити в соціумі, моделювати різні ситуації тощо. У цьому плані ігри для розвитку дітей можуть стати незамінними помічниками у процесі розкриття особистості та здібностей дитини. Ігри для розвитку дітей добирають залежно від віку. Так, ігри для розвитку дитини до року зазвичай мають інтерактивний характер. Ігри до року повинні бути нескладними і яскравими. Вибираючи ігри для розвитку до року, варто враховувати і такий критерій, як безпека. Ігри до року в жодному разі не мають налякати дитину або завдати якоїсь шкоди її здоров'ю. Цій вимозі мають відповідати всі ігри для розвитку малюків.
Старшим дітям чудово підійдуть ігри для розвитку (2 роки, 3 роки) настільного характеру. Це, наприклад, такі ігри для розвитку (2 роки, 3 роки), як «Азбука», «П'ятнашки» тощо. Також серед дітей цього віку популярні ігри для розвитку (3 роки, 4 роки), пов'язані з творчістю. Такі ігри (3 роки, 4 роки) можуть становити собою книжки-розмальовки, альбоми для наклейок, набори фігурок.
Ігри для розвитку (для 3 років, 4 років, 5 років) надають і ширші можливості для творчості. Це всілякі конструктори, пазли, а також настільні ігри для дітей від 5 років. До останніх належать такі ігри для розвитку (для 5 років, для 6 років), як дитячі шахи, дитяче доміно тощо. Не можна не згадати і такі популярні ігри для розвитку (для 6 років і старших), як настільний футбол і хокей. Ці ігри для розвитку (7 років) орієнтовані передусім на хлопчиків. Ігри (7 років) спортивної спрямованості виховують у дитині такі необхідні риси, як воля до перемоги, командний дух тощо. Ігри для розвитку дівчаток мають спокійніший характер. Тут можна порекомендувати, наприклад, інтерактивні іграшки-тварини або ті ж пазли.
Ігри для розвитку дітей дошкільного віку (від 3 до 8 років) в нашому інтернет-магазині ROZETKA є в досить широкому асортименті. У нашому активі ви знайдете дошкільні ігри для розвитку дітей різного віку. Це можуть бути прості ігри для розвитку для 1 року. Або складніші ігри для 6 років і старших. У будь-якому разі зробити подарунок вашій дитині ви зможете прямо зараз. Усе, що від вас потрібно, – це вибрати відповідну гру і заповнити у віртуальному режимі форму замовлення, яке кур'єр доставить у зазначені вами місце та час.

Показати ще