Крем-фарба для волосся Florex Super у відтінку "Русий" забезпечує дбайливе фарбування та неперевершений догляд за волоссям завдяки маслам аргани, мигдалю та авокадо у складі. Кератин відновлює волосся, зміцнює по всій довжині і робить його пружними. Активні речовини дбайливо доглядають волосся від коренів до кінчиків.
Бальзам «Florex» завершує процес фарбування та закріплює колір волосся, живить, зволожує, дарує блиск та шовковистість. В його основі – поживні та багаті на вітаміни натуральні екстракти льону, обліпихи та реп'яха.
Пігменти, що фарбують, не пошкоджують коріння і структуру волосся, надають рівномірний, стійкий і насичений відтінок. Спеціальна формула повністю зафарбовує сивину.
Крем-фарба Florex Super – це бажаний колір, тривалий ефект та неперевершений результат фарбування волосся в домашніх умовах.
Комплектація:
Стійка крем-фарба -2 саше 25 ml (мл)
Крем-окислювач – 2 саше 25 ml (мл)
Бальзам – 2 саше 10 ml (мл)
Рукавички
Інструкція
Спосіб використання: прочитайте та суворо дотримуйтесь інструкцій від виробника. При необхідності випробувати засіб алергічної реакції за 48 годин до використання. При потраплянні у очі – ретельно промийте водою.