Літній фешн розпродаж до -70%
Гель для прання Formil Color 1,1 л 20 прань - зображення 1

Гель для прання Formil Color 1,1 л 20 прань

Код:  363955251

Немає в наявності

278

237

 
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Гель для прання Formil Color 1,1 л 20 прань

Гель для прання Formil Color спеціально розроблений для прання кольорових речей. Він добре випрає будь-яку білизну, подолає навіть найбільш стійкі і старі забруднення. Високоякісний стабілізатор збереже фарби та насиченість кольорів, обере вашу білизну від линяння.
Formil Color легко і без залишків виполіскується, запобігає ефекту речей, що застилаються. Чудово випрається і при низьких температурах. Підійде для прання в автоматичній пральній машині та для ручного прання. Не містить фосфатів та алергенів.

Formil Color Гель повертає сяючий блиск кольоровому текстилю навіть за низьких температур, видаляючи при цьому стійкі плями. Рідина також придатна для ручного прання.


Опис продукту:

  • Вид прання: Автоматичне, Ручне прання
  • Для всіх видів білизни
  • Гель
  • За кольором тканини: Біле, Кольорове
  • Кількість прань: 20
  • Концентрат
  • Виробництво: Німеччина
  • Об'єм: 1,1 л

Характеристики

Призначення типу білизни
Тип засобу
За кольором
Об'єм 1 шт

* Під упаковкою розуміємо пляшку/ємність/пакет з пральним засобом у вигляді рідини чи порошку, ємність/коробку/пакет з пральними капсулами, дисками, таблетками, серветками.

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 3/5
на основі 2 відгуки
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Сергей
    Відгук від покупця. Продавець: DeutscherMarkt. Об'єм 1 шт: 1.485 л

    Нет слов, одни выражения. Получил коробку с "гелем". При получении только сравнил марку заказанного товара, не вынимая бутылку. Прийдя домой и достав бутылку из коробки, я понял что меня обманули. Колпачок бутылки был разбит и на горлышке была намотана пленка во избежание разлития содержимого, но в коробке осколки отсутствовали. Значит так её положили намеренно. Далее в бутылке оказалось меньше половины геля для стирки, если это гель вообще. На доставку Розетки НЕ грешу, так как коробка и внутренняя упаковка сухие.

    Переваги:
    Их нет!
    Недоліки:
    Преднамеренный обман покупателя
  • Михаил Г***
    Відгук від покупця. Продавець: КлінОК. Об'єм 1 шт: 2.2 л

    Дуже часто легко прання

    Переваги:
    Прання
    Недоліки:
    Не має