День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Бінокль Vortex Diamondback HD 10x42 (DB-215) - зображення 5
Бінокль Vortex Diamondback HD 10x42 (DB-215) - зображення 1
Бінокль Vortex Diamondback HD 10x42 (DB-215) - зображення 2
Бінокль Vortex Diamondback HD 10x42 (DB-215) - зображення 3
Бінокль Vortex Diamondback HD 10x42 (DB-215) - зображення 4
Бінокль Vortex Diamondback HD 10x42 (DB-215) - зображення 5
Бінокль Vortex Diamondback HD 10x42 (DB-215) - зображення 1
Комплектація
  • Бінокль, Захисні кришки окулярів та об'єктиву, Наш ремінь, Кейс для транспортування, Серветка
Діаметр об'єктива
  • 42 мм
Кратність наближення
Вага
  • 604 г

Бінокль Vortex Diamondback HD 10x42 (DB-215)

Код:  364521030

Є в наявності

17 834

+5% бонусних ₴ при оплаті Карткою Rozetka
Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 2973  x 6
Оплата частинами від ПриватБанк
ПриватБанк
від 5945  x 3
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 5945  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
від 5945  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 5945  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 5945  x 3
Плати частинами від izibank
IziBank
від 5945  x 3

Діаметр об'єктива, мм: 42

Кратність наближення: 10х

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard (RozetkaPay), Оплата частинами від ПриватБанк, ПУМБ: Сплачуйте частинами, Покупка частинами monobank, А-Банк. Плати частинами, ОТП Банк: Оплата частинами, Плати частинами від izibank, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Довічна. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Нове покоління найпопулярнішої лінійки біноклів Vortex Diamondback HD - це покоління високої роздільної здатності зображення. Сучасна HD-оптика дозволяє мінімізувати спотворення та досягти реалістичного зображення. Надміцне покриття ArmorTec забезпечує захист лінз від подряпин, олій та бруду. Призми з високоякісного скла BAK4 з фазовою корекцією та діелектричним покриттям сприяють приголомшливій деталізації. Вся оптика тепер поміщена у міцний та легкий корпус із магнієвого сплаву. Продуктивність біноклів Vortex Diamondback HD значно переважає їх вартість. Варто відзначити і нову комплектацію бінокля, де звична сумка замінена фірмовою наплічною системою кріплення для транспортування та зберігання GlassPak case harness, що дозволяє дійсно зручно транспортувати бінокль і миттєво скористатися ним. коли він необхідний. Вдалий дизайн біноклів залишився без змін. Вони, як і раніше, мають сучасний верхній шарнірний міст (Top Hinge). Легкий ергономічний магнієвий корпус бінокля оснащений захисним гумовим покриттям, водонепроникним та заповненим аргоном, що запобігає запотіванню оптики при різких змінах температури. Корпус біноклів компактний, легкий, а головне, зручний для захоплення пальцями рук. Мінімальна дистанція фокусування бінокля настільки хороша, що дозволяє буквально спостерігати навіть те, що відбувається на відстані півтора метра. Можна без сумніву сказати, що ці біноклі значно перевершують конкурентів у своєму класі. Легкий ергономічний магнієвий корпус бінокля оснащений захисним гумовим покриттям, водонепроникним та заповненим аргоном, що запобігає запотіванню оптики при різких змінах температури. Корпус біноклів компактний, легкий, а головне, зручний для захоплення пальцями рук. Мінімальна дистанція фокусування бінокля настільки хороша, що дозволяє буквально спостерігати навіть те, що відбувається на відстані півтора метра. Можна без сумніву сказати, що ці біноклі значно перевершують конкурентів у своєму класі. Легкий ергономічний магнієвий корпус бінокля оснащений захисним гумовим покриттям, водонепроникним та заповненим аргоном, що запобігає запотіванню оптики при різких змінах температури. Корпус біноклів компактний, легкий, а головне, зручний для захоплення пальцями рук. Мінімальна дистанція фокусування бінокля настільки хороша, що дозволяє буквально спостерігати навіть те, що відбувається на відстані півтора метра. Можна без сумніву сказати, що ці біноклі значно перевершують конкурентів у своєму класі.

 

  • High Definition Optics  Використання оптичних елементів зі спеціальних сортів скла зі строго певними коефіцієнтами заломлення дозволило оптимізувати геометричні та хроматичні аберації, і досягти виключно високої роздільної здатності та якості зображення, недоступного для більшості біноклів з ахроматичними об'єктивами.
  • ArmorTek  Надміцне покриття забезпечує захист лінз від подряпин, масел та бруду.
  • Dielectric Prism Coatings   Діелектричне  багатошарове покриття призм забезпечує максимальне значення коефіцієнта відбиття світла порівняно з металевими покриттями. Це значно покращує світлопропускання, завдяки чому забезпечується чітке та яскраве зображення з максимально точною передачі кольорів.
  • Phase Correction Спеціальне фазокоригуюче покриття, яке наноситься на одну з поверхонь призмінної обертової системи у вигляді найтонших шарів. Фазова корекція необхідна виключно для оптичної системи Roof, оскільки, проходячи через таку призму, світловий потік розкладається на два паралельні пучки світлових хвиль, виникає позафазове зміщення на половину довжини світлової хвилі, що призводить до зменшення роздільної здатності зображення, а також зниження контрастності. Phase Correction коригує це усунення. Як результат - зображення максимально чітке та контрастне. Вартість такого покриття дуже висока, а процес нанесення вимагає прецизійної точності, тому таке технологічне ускладнення можуть дозволити собі лише відомі виробники оптики.
  • Magnesium Body  Магнієвий сплав забезпечує біноклям порівняно малу вагу та високу міцність. Корпуси біноклів, виконані з магнієвого сплаву, вважаються на даний момент найнадійнішими і високоякісними, і відрізняються високою точністю обробки, що завжди позитивно відбивається не тільки на зовнішньому вигляді приладу, але і як кінцеве складання. Оптика у таких корпусах послужить протягом максимально тривалого часу.
  • Waterproof  - означає, що оптика герметизована ущільнювальним О-кільцем і захищена від проникнення вологи міжнародним класом IPX7. Занурення в рідину протягом 30 хвилин на глибину 1 метр не завдасть приладу найменших збитків і не вплине на його функціональність. Такій оптиці погодні умови не страшні.
  •  Fogproof  означає, що корпус зсередини заповнений інертним газом, що виключає конденсацію вологи на внутрішніх поверхнях при перепаді температур. Як наслідок, оптика не пітніє зсередини, а також не виникає корозія матеріалів під впливом вологи. Повітря видаляється з приладу та замінюється інертним газом (у даному випадку аргоном), який не містить у своєму складі парів води та не конденсується.

Характеристики

Комплектація
  • Бінокль, Захисні кришки окулярів та об'єктиву, Наш ремінь, Кейс для транспортування, Серветка
Діаметр об'єктива
  • 42 мм
Кратність наближення
Кратність
Тип скла
Тип конструкції
Вага
  • 604 г
Захист
Додаткові характеристики
  • Регулювання міжосьової відстані, мм: 55 - 73
Діаметр вихідної зіниці
  • 4.2 мм мм
Фактор сутінків
  • 20.49
Світлосила
  • 17.64
Мінімальна дистанція фокусування
  • 1.5 м
Реальний кут зору
  • 6.3° °
Поле зору на 1000 м
  • 110 м
Винесена окулярна точка
  • 15 мм
Герметичність конструкції
  • Водостійкість: 100% водонепроникний корпус
Оправи окулярів
  • Висувні
Габарити (В x Ш x Г)
  • 145x123x50 мм
Країна реєстрації бренду
  • США
Гарантія
  • Довічна
Країна-виробник товару

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 4 відгуки
  • 5 зiрок
    4 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Сергій І***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кратність наближення: 12x

    Це мій перший біноколь.Мені все сподобалося,гарна якість біноклю.

  • Павло К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кратність наближення: 12x

    Це мій перший бінокль, то ж немає з чим порівнювати. Вагався між моделями diamondback та crossfire, але зупинився саме на diamondback, хоч вона і дорожча. Бінокль доволі компактний, картинка чітка та контрастна, огляд широкий. Вночі також гарно видно.

  • чернов а***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кратність наближення: 10х

    Дякую, все добре

Читати всі відгуки →