Картка Rozetka
Силіконова пустушка philips avent ultra air 18+ міс для дівчаток 2 шт (scf349/12) (8710103896173) - зображення 1

Силіконова пустушка philips avent ultra air 18+ міс для дівчаток 2 шт (scf349/12) (8710103896173)

Код:  365484690

Немає в наявності

379

 
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 

Опис

Плоскі симетричні соски пустушок Philips AVENT Ultra Air краплинної форми враховують будову та природний розвиток неба, зубів та ясен малюка та гарантують комфорт, навіть якщо пустушка перевертається у роті.

Силіконові соски пустушок Philips AVENT Ultra Air не мають смаку і запаху, що робить їх найбільш прийнятними для малюка. Силікон – це м'який та прозорий матеріал, який не липне та легко миється. Така соска міцна і прослужить довго, не втративши з часом форму та колір.

Запобіжне кільце-тримач дозволяє легко вийняти пустушку Philips AVENT Ultra Air у будь-який момент.

Пустушка Philips AVENT Ultra Air чудово пропускає повітря, дозволяючи чутливій шкірі малюка дихати.

Завдяки футляру можна легко стерилізувати пустушку в мікрохвильовій печі та навіть під час прогулянки.

Ортодонтична, без бісфенолу-А.

Не мають смаку і запаху.

Запобіжне кільце-тримач.

Футляр для стерилізації/зберігання.

2 шт. в упаковці.

Характеристики

Кількість в упаковці
  • 2 шт
Країна реєстрації бренду
  • Нідерланди
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.26/5
на основі 28 відгуків
  • 5 зiрок
    17 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    2 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    3 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Владислава Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Avent це як завжди найкраща якість та крутий дизайн

    Переваги:
    якість
    Недоліки:
    немає
  • Прыткова Ю***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Нормальні пустушки

    Переваги:
    Дитина сприймає тільки їх
    Недоліки:
    Трошки є запах
  • Вікторія К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    е треш! Замовила, оплатила вже майже отримала, дивлюсь в додаток пошти, а воно назад поїхало... В свою яергу розетка пише, що забирайте, приїхало... Зв'язатися немає з ким, пишеш в той бот, а воно толку то немає... Пошта до продавця відправляє(також бот), а продавець до пошти. А гроші тю-тю. Просто жах!

    Переваги:
    Швидко приймають оплату
    Недоліки:
    Гроші заплатила-товар не отримала
Читати всі відгуки →