- Лана Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Начитапвшись поганих відгуків вирішила одразу перевірити об'єм продукту одразу на Новій пошті. Засмутило те, що плівка, в яку було обмотано продукт була в багатьох місцях жовта(((. Але вирішила взяти. А вдома при використанні помітили, що розпилювач зовсім не розпилює облаком, а видає тоненьку струйку. Це брак! При чому за день до цього купила у Розетці серебристий флакон і точно такий же брак! Тобто це систематичний обман покупця!!! При отриманні цей брак виявити неможливо, бо ніхто вам не дозволить перевіряти пульвелизатор, розпилюючи продукт. Розетка, ви дуже розачарували на святу Пасху! Кривдити покупців некрачиво(((
- Переваги:
- немає. Запах дешевого гераніолу з амброксаном. Отрута
- Недоліки:
- поломаний розпилювач
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.
- Сергій К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
гарний освіжувач, буду купляти ще, але якщо без знижки, то трохи дорогувато.
- Переваги:
- Гарний освіжувач, видаляє неприємні запахи, в тому числі запах тютюну, довго тримається.
- Недоліки:
- спочатку запах дуже насичений і навіть різкий, але потім стає приємним, мені подобається
- Анастасия Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
СПРЕЙ БЫЛ ОТКРЫТ И ПРОСТО ВЫЛИЛСЯ У МЕНЯ!
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.
- МаринаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Аромат понравился и мне, и мужу. Оказался более стойким, чем Хамам, чему я очень рада, так как Хамам выветриваетсяочень быстро, хоть и оба запах хорошие.
- Павел Н***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Супер! Дуже ароматний і стійкий.
- Юля К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Приємний аромат.
Але відмовилась, так як при транспортуванні він почав витікати. Вирішіть щось з пакуванням. - Максим Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Приємний запах
- Переваги:
- Аромат
- Недоліки:
- Ціна
- Артем З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Шикарный запах
- Переваги:
- Запах
- Недоліки:
- Нет
- Виктория Е***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Беру не вперше.
Просто супер. Запах парфюма- Переваги:
- Запах
- Недоліки:
- Немає
- Ольга Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Мені сподобався , користуюсь ще кондіционером для білизни та гелем для душу цієї марки
- Переваги:
- приємний аромат, гарно розприскує
- Недоліки:
- Немає
- Марина С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Як на мене, кращий аромат в лінійці. Замовлятиму ще.
- Литвиненко С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Очень приятный аромат
- Константин К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
"Аюрведа"має приемний запах чоловічого одеколону, але е щось що ассоціюється із запахом чоловікив східних стран. І хоча сам запах як на мене - приємний, але пояснити свому мозку чому в мене вдома аромат східних чоловікив, не зміг )) щоб гості ассоціювали цей аромат зі мною - те ж не захотілось. Тож - аромат гарний, але специфічний. Комусь зайде. комусь ні. Натомість аромат з цієї серії "Хамам", теж має аромат чоловічого одеколону, але без присмаку Сходу. Якщо не впевнені - то рекомендую почати саме з Хамаму.
- Переваги:
- Гарний аромат чоловічого одеколону.
- Недоліки:
- щось в ароматі в мене стійко ассоціюється із запахом східних чоловікив
- Представник постачальника
Дякуємо за ваш відгук
- Дмитрий К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Не рекомендую. Дуже швидко ламається
- Переваги:
- Запах більш менш нормальний
- Недоліки:
- Швидко зламався
- Сергей С***
Це дуже популярний формат флакона, у мене штук 20 подібних було; використовував потім і для антисептика і квіти прискати — усі цілі
- Олексій А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Купив, почитавши коментарі. Запах дуже стійкий, відчувається пачулія, яка через пару годин переходить в стійкий запах солодкого жіночого парфуму, що дуже нагадує французький Jean Pierre Sand Paris parfum. Таким він і залишається.
Висновок - це чисто жіночий аромат. Тонкий, м'який та солодкий. - Сергей С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Приємний, насичений аромат смол, спецій і краплинки апельсина. Більше подобається на тканині. Одного пшику вистачає на доволі велике приміщення.
До пункту самовивізу приїздить без плівки, нічого не тече (мала декілька флаконів Тезорі). Припускаю, що у відгуках нижче, проблема не у виробнику, а у транспортній компанії/складі.- Переваги:
- Приємний, яскравий аромат
- Недоліки:
- Немає
- Дон А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Замовила, бо сподобався запах крему для тіла серії "Аюрведа", і хоча пахне так само, але уффф... Як для освіжувача повітря він надто потужний, в маленьких приміщеннях "тисне" на голову
- Переваги:
- приємний аромат
- Недоліки:
- але занадто сильний
- Роман К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Запах так собі...Половина банки витекла в дорозі!
- Сергей С***
Це неможливо через конструкцію спрея
- Евгений О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Запах дуже приємний , досить стійкий і економний у використанні , флакон металевий красивий .
Тільки отримала у не досить гарному стані , фарба частково відпала і частина рідини вилилась .- Переваги:
- Запах, об’єм , ціна по акції
- Недоліки:
- Не герметичний , рідини вилилась і фарба на флаконі частково відпала
- Дарина П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Отвратительно! Сам товар отличный, но. Розетка на высоте. Приехала в магазин, осмотрела, вроде все ок, сложила в пакет. Домой ехать 10 мин. За это время в моющих средствах была вся машина, лифт, квартира. Оказалось на 2-х средствах крышка не попала в резьбу, чего не видно при беглом взгляде. Я и подумать не могла, что розетка не проверяет, течёт ли их товар. Ладно треснуло по дороге, отвалилась крышка.. а тут просто нормально не закрыто. Теперь все, что было в пакете, липкое, мокрое и химозное на запах. Спасибо!
- Переваги:
- Запах приятный, хотелось бы попробовать, но вылилось полбутылки. Как и в другом средстве на фото. Теперь запахи смешались, и ещё голова болит.
- Недоліки:
- Розетка безответственна. Я разочарована.
Експерт RozetkaДоброго дня! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.
- ЮліяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Заказала кондиционер и освежитель, кондиционер пришёл , а освежителя нет
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.
У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром .
- Юлия Ф***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
На данный момент это мой любимый освежитель воздуха. Ничего лучше у меня не было. Пользуюсь уже несколько недель. Очень стойкий приятный запах. Подходит для распыления и в туалетной комнате и в других комнатах. Держится долго аромат. Также большой плюс, что это не аэрозоль т.к. они вредны. Ну и оформление баночки очень красивое.
- Переваги:
- Запах, стойкость, дизайн, распылитель
- Недоліки:
- Не нашла
- Юлия Ф***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Очень класный освежитель воздуха. Не аэрозоль, а спрей. Приятный и стойкий запах без химозности. Для меня лучше всяких glade, air wick и т д...
- Переваги:
- Приятный и стойкий запах;
красивый дизайн баночки;
спрей, а не аэрозоль. - Недоліки:
- Пока не обнаружила
- ТатьянаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
очень приятный запах, аюрведический, тонкий и одновременно стойкий. купила попробовать как замену Body Works и мне очень понравилось. единственный минус - колпачок с ручкой ну очень дешевит. планирую покупать ещё.
- Переваги:
- приятный аюрведический запах
- ЮлияПродавець: Rozetka
Жахливе ставлення до клієнтів! Можливо, товар хороший, але ставлення магазину до клієнта - це жах! Замовлення було доставлено кур'єром 05.11.2021 року! Напевно, його авто досі добре ароматизовано! Як можна пакувати пляшку в плівку, не перевіривши закручена вона чи ні? навіть якщо вона відкручена - закрутити це велика справа? Все, що було в тім замовлені, салон автомобіля, все було забруднене тим ароматизаторм! Зателефонувала на гарячу лінію, пообіцяли замінити і доставити 09.11.2021. Далі - тиша. Після мого дзвінка 15.11.2021 пообіцяли доставити, вимушена відмовитись від замовлення тому що бачу , що товара немає в наявності. Це одне. По-друге, замовлення було оплачене, запевнили, що гроші повернуть протягом 7 робочих днів. Але знову - тиша! Раніше Розетка була краща, зараз... Ні товару - ні грошей!!!
- Переваги:
- не відомі
- Недоліки:
- не вдалось дізнатися - напів порожня пляшка, не закручена або поламана
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.
У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром .
