Освіжувачі повітря

Аромати хвої й цитрусових, лаванди та свіжого бризу, навіть якщо є бажання наповнити свій дім ароматом яблучного пирога з корицею, то сьогодні це не проблема. Різноманітність пропонованих заходів і форматів самих пристроїв освіжувачів повітря для домівки величезна. Виробники пропонують освіжувачі, ароматизатори, очисники окремо для меблів, для туалету, для приміщень різного призначення.

Всі освіжувачі можна розділити на дві категорії:

Вологі — велика група аерозолів і спреїв. У разі розпилювання насичена певним ароматом рідина виходить як дрібні частинки.

Сухі — порівняно новий продукт. Після розпилення немає бризок, вологи, слідів на меблях або кахлі, а залишається тільки запах.

Типи освіжувачів повітря

Навіть слабкий неприємний запах у квартирі або в офісі може створити відчутний дискомфорт. Сучасний ароматизатор повітря справляється з усуненням такої неприємності, маскуючи небажані аромати. У каталозі інтернет-магазину Розетка можна знайти такі варіанти освіжувачів повітря, які розрізняються форматами упаковки та принципом дії:

  • Аерозоль — найпопулярніший різновид. Принцип дії: під тиском відбувається розпорошення мікрочастинок рідини з певним ароматом. В арсеналі багатьох відомих виробників представлені освіжувачі тільки такого формату. Вплив поширюється дуже швидко.
  • Водний спрей-освіжувач найбезпечніший і найекологічніший варіант освіжувача. Вони дуже економно витрачаються. Розпилення спрею відбувається завдяки механічному насосу, на відміну від аерозолю, і спрей розпорошує частинки, більші, ніж аерозоль.
  • Гель — використовуються для додання приміщенню стійкого, приємного, але не нав'язливого запаху і як ароматизатор для білизни. Гелеві освіжувачі прості в експлуатації, безпечні для екології та здоров'я, маскують неприємні запахи та виділяють легкий аромат, тому їх можна поміщати в спальнях і в дитячих кімнатах.  
  • Саше — найдавніший спосіб ароматизувати приміщення, в його основі використовуються природні компоненти, що дає змогу підтримувати натуральний легкий аромат. Саше — це пакетики із сумішшю ароматних рослин і смол. Вони безпечні, гіпоалергенні, а їхня зручна форма дає змогу розмістити їх на полицях у шафі, укласти в ящики дресери й навіть помістити їх у машині.
  • Авторозпилювачі. Можуть бути двох типів залежно від живлення: мережа або акумулятор. Вони являють собою невеликий контейнер, обладнаний індикаторами, що відстежують частоту й інтенсивність розпилення. Прилад під'єднується до живлення, і встановлюються необхідні параметри розпилення. Це досить економічний пристрій. Одного балона достатньо для роботи впродовж двох місяців, потім необхідно придбати змінний балон.
  • Аромадифузори — не тільки прилад, що дезодорує повітря, але й модний інтер'єрний аксесуар. Спеціальна ємність наповнюється олією з улюбленим ароматом, а через спеціальні отвори в кришці вставляються кілька паличок із натурального пористого матеріалу — бамбука або апельсинового дерева. Палички просочуються олією і поширюють приємний аромат.  Бажано мати під рукою набір ароматичних олій, щоб міняти їх за бажанням.

Сьогодні купити освіжувач повітря можна, просто вибравши вподобаний варіант у каталозі інтернет-магазину Розетка. Магазин пропонує освіжувачі від відомих брендів Air Wick, Glade із широким діапазоном ароматів. Для тих, хто вже придбав автоматичний освіжувач, Розетка пропонує розглянути варіанти змінних балонів. Також у каталозі можна знайти освіжувачі для машин — сухі, тверді, гелеві. Сухий дезодорант для автомобіля — всім знайома ялинка та інші картонні фігурки, просочені ароматичними сумішами.

Показати ще 60 товарів