ТВ-ресивер World Vision Foros Combo M

ТВ-ресивер World Vision Foros Combo M

Продавець:LASTORE

4.8/5  ( 345 оцінок )

897

750

Замовлення вiд 1 шт

Є в наявності

9

Гарантія. 12 місяців Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Опис

World Vision FOROS COMBO M комбінований ТВ приймач цифрового та супутникового телебачення (DVB-S2, DVB-T2, DVB-C)

Комбінований ресивер базується на високопродуктивному процесорі GX6605, підтримує приймання супутникових каналів у стандарті DVB-S/S2, у тому числі транспондерів з підтримкою технології T2-MI, які транслюються для мереж наземного цифрового телебачення. Другим ефірно-кабельним тюнером підтримується приймання цифрових ефірних каналів у стандарті DVB-T/T2 і кабельних в стандарті DVB-C.

Для швидкої інсталяції супутникової антени та ресивера, підтримується налаштування через додаток DVBFinder встановлюється на смартфон з Android OS. Ресивер підтримує підключення до бездротової мережі інтернет через зовнішній USB Wi-Fi адаптер на чіпі Ralink RT5370 і Mediatek 7601, завдяки цьому розширюються функції та стають доступні: Локальний і Хмарний IPTV плеєр, Погода та інші Web додатки присутні в програмному забезпеченні.

Корпус ресивера оснащений двома роз’ємами USB стандарту 2.0, чотиризначним семисегментним LED дисплеєм, на лицьову панель виведені основні органи управління кнопки POWER, CH +/- підключення аудіо та відео сигналу організовано через композитний і HDMI вихід, блок живлення зовнішньою напругою 12В.

Модель World Vision FOROS COMBO M комплектується навчаємим пультом World Vision®

Сертифікований «УкрСЕПРО»

Електронна гарантія:
Для зручності покупців компаніями World Vision і Galaxy Innovations розроблена електронна гарантія. При продажу серійний номер (розташований на вашому пристрої, у гарантійному талоні, і на упаковці)
реєструється в офіційному сервісному центрі виробника. Електронна гарантія дозволяє віддати товари в ремонт, навіть якщо втрачені або зіпсовані всі накладні документи, включаючи чек, квитанцію, та талон виробника.

Контактні дані сервісного центру вказані в гарантійному талоні в українському розділі.

Додати відгук до товару

Оцініть товар
  • Погано
  • Так собі
  • Нормально
  • Добре
  • Чудово
Додайте відео
Додавайте до 5 відео з Youtube

Додайте фото

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того щоб опублікувати відгук необхідно увійти в особистий кабінет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами