Літній фешн розпродаж до -70%
Каструля Kela Flavoria 24см 4,6л (10173) - зображення 2
Каструля Kela Flavoria 24см 4,6л (10173) - зображення 1
Каструля Kela Flavoria 24см 4,6л (10173) - зображення 2
Каструля Kela Flavoria 24см 4,6л (10173) - зображення 1

Каструля Kela Flavoria 24см 4,6л (10173)

Код:  372146655

Немає в наявності

4 789

Колір: Сріблястий

 
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Матеріал корпусу – Нержавіюча сталь. Матеріал кришки - Скло, Нержавіюча сталь. Внутрішнє покриття без покриття. Матеріал ручок - Нержавіюча сталь. Кількість ручок – 2. Колір – Сріблясто-сірий. Розміри, см – 24x12. Об'єм, л – 4,6. Діаметр, см - 24. Сумісність із плитами - Для всіх видів плит. Серія – Flavoria. Додаткові характеристики - Міра шкала, Отвір для випуску пари. Комплектація - Каструля, кришка. Країна бренду – Німеччина. Країна виробництва – Китай. Артикул виробника - 00000021218.

Характеристики

Місткість
Сумісність з джерелами тепла
Діаметр
Країна-виробник товару
Матеріал ручок
Матеріал кришки
Додаткові характеристики
  • Мірна шкала, Отвір для випуску пари
Комплектація
  • Каструля, кришка
Колір
  • Сріблястий
Країна реєстрації бренда
  • Німеччина

* Увага! В описі/характеристиках товару вказаний загальний (розрахунковий) об'єм посуду. Фактичний об'єм може бути меншим на 10-15%.

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.58/5
на основі 40 відгуків
  • 5 зiрок
    32 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    3 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Альона О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Місткість: 4.6

    Найкраща каструля по такій акційній ціні. Гарний зовнішній вигляд. Кришка добре закриває. Щільно сидить.

    Переваги:
    Якісно зроблена. Класна знижка. Зручна у використанні
    Недоліки:
    Немає
  • Віталій М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Місткість: 4.6

    Класна знижка на таку велику каструлю. Брав на подарунок. Для борщу те що треба. Приїхала цілою, добре запакована.

    Переваги:
    Красива
    Недоліки:
    Немає
  • Юрій М***
    Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Місткість: 8

    Купив цю каструлю в село батькам в іншому магазині, так як у старої від віку почало облущуватися внутрішнє покриття. Вибирав між 8л і 10л, але для проби вибрав меншу. І тепер точно знаю - куплю і більшу. Каструля рідним сподобалася - легша за попередню, зручніші ручки, є шкала об'єму всередині. Також порадувала наявність кришки, причому не із дешевого матеріалу. У ній можна готувати багато чого і будь-де - успішно перевірили на газовій, електричній та індукційній плитах, а також у дров'яній печі на конфорці. Не пригорає (також перевіряли), на зовнішній поверхні царапини хоч і видно, але не так як на дешевших аналогах. Вже після перших випробувань прочитав на упаковці, що вона виготовлена у Німеччині. Після цього мама стала використовувати її менш обережно ))) Загалом - каструля хороша, зручна і виглядає надійно. Рекомендую - своїх грошей вона однозначно варта.

    Переваги:
    Якість металу, кришка у комплекті, шкала на внутрішній поверхні
    Недоліки:
    Поки не виявлено
Читати всі відгуки →