День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Фільтр біологічний внутрішній аерліфтний з аерацією, AQUA-TECH Sponge Filter AT-3811 - зображення 2
Фільтр біологічний внутрішній аерліфтний з аерацією, AQUA-TECH Sponge Filter AT-3811 - зображення 1
Фільтр біологічний внутрішній аерліфтний з аерацією, AQUA-TECH Sponge Filter AT-3811 - зображення 2
Фільтр біологічний внутрішній аерліфтний з аерацією, AQUA-TECH Sponge Filter AT-3811 - зображення 1

Фільтр біологічний внутрішній аерліфтний з аерацією, AQUA-TECH Sponge Filter AT-3811

Код:  393308316

Немає в наявності

190

 
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Внутрішній аерліфтний біофільтр з функцією аерації AQUA-TECH Sponge Filter AT-3811

Внутрішній акваріумний аерліфтний біофільтр AQUA-TECH Sponge Filter AT-3811 призначений для біологічного та механічного очищення води в акваріумах, а також насичення води киснем. Біофільтр оснащений поролоновою губкою високої якості. Для максимального ефекту акваріумний фільтр оснащений спеціальним контейнером для заповнення різними матеріалами, що фільтрують, в залежності від необхідності.

У контейнер можуть бути поміщені іонообмінні смоли, антифоси, активоване вугілля та інші сипучі наповнювачі. Великий вибір варіантів заповнення контейнера виходячи з поточних завдань, робить внутрішній аерліфтний акваріумний біо-фільтр AQUA-TECH Sponge Filter AT-3811 незамінним помічником в міні акваріумах, креветочниках, акваскейпах і відсадниках. У комплекті з фільтром вже йде спеціальний пористий наповнювач у вигляді керамічних кульок.

Крім своєї основної функції - фільтрації води, аерліфтний акваріумний фільтр повністю забезпечує акваріум розчиненим у воді киснем. Для цього він оснащений керамічним розпилювачем, вбудованим усередині фільтра.

Аерліфтний фільтр AQUA-TECH Sponge Filter AT-3811 підходить для невеликих акваріумів об'ємом до 20 літрів і здатний забезпечити якісне біологічне та механічне очищення води. Біологічна фільтрація відбувається завдяки пористій структурі губки, що фільтрує, в якій селяться і розвиваються колонії корисних бактерій і керамічного наповнювача. Вони беруть участь у біологічних очищувальних процесах.

Фільтруюча губка виконана з якісного матеріалу і має дуже дрібні пори, що дозволяє досягати високого ступеня очищення акваріумної води.

Аерліфтний внутрішній акваріумний фільтр підключається до компресора (у комплектацію не входить) і здійснюють роботу за рахунок повітря, що подається від повітряного компресора під тиском. Принцип роботи аерліфтного акваріумного фільтра AQUA-TECH Sponge Filter AT-3811 заснований на багаторівневому очищенні води. Акваріумна вода рівномірно проходить через всю поверхню поролонової губки, що фільтрує, забезпечуючи тим самим високий ступінь очищення, а також простоту у використанні та обслуговуванні.

Фільтр дуже простий у встановленні та експлуатації. Легко розбирається для профілактичного чищення.

Аерліфтний фільтр моделі AQUA-TECH Sponge Filter AT-3811 буде незамінним, перш за все, для невеликих акваріумів, наприклад, креветочників, акваріумів з мальками або маленькими рибками. Фільтр абсолютно безпечний для всіх акваріумних мешканців будь-якого розміру, і можна не переживати, що вихованці можуть постраждати. Наприклад, у звичайних фільтрах вихованці можуть потрапити в роторний відсік або склянку фільтра. В даному випадку губка, що фільтрує, відкрита, і це дає можливість стежити за роботою фільтра.

Завдяки такому фільтру вода в акваріумі не тільки стане чистішою, а й додатково наповниться киснем.

Фільтр тихий у роботі, і простий у обслуговуванні.

Періодично, у міру забруднення, губку фільтра достатньо промити водою. Навіть при невеликій потужності всмоктування, фільтр очищатиме воду від різного роду сміття.

Аерліфтний фільтр моделі AQUA-TECH Sponge Filter AT-3811 стане незамінним помічником в акваріумах нерестовиках та акваріумах з мальками. Особливо сприятливо впливає на дискусів.

Для зручності фільтр оснащений спеціальним ножками, що знімаються.

Для акваріумів об'ємом до 20л.

Основні характеристики:

  • Відсутність шуму під час роботи
  • Додатково насичує воду киснем
  • Легко чиститься та обслуговується
  • Відмінно підходить для акваріумів з невеликими прісноводними рибами та креветками.

розміри:

  • Ширина - 6 см
  • Глибина – 6 см
  • Загальна висота – 16,5 см (на ніжках та з вихідною трубкою)
  • Висота без ніжок – 14 см (з вихідною трубкою)
  • Висота фільтра (губки та контейнера з наповнювачем) – 7,5 см

Характеристики

Тип витратних матеріалів
Призначення
Країна реєстрації бренду
  • Україна
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!