Картка Rozetka
Мило рідке Teo Delicate Rose 800мл - зображення 1

Мило рідке Teo Delicate Rose 800мл

Код:  400983156

Є в наявності

126

Об'єм: 800 мл

  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Передплата на картку продавця, Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Оберіть рідке мило "Teo Delicate Rose" об'ємом 800 мл. Це мило має ніжний аромат троянди і може бути відмінним засобом для щоденного догляду за вашою шкірою.Об'єм 800 мл дозволить вам використовувати мило тривалий час, забезпечуючи вашу шкіру м'якістю та свіжістю. "Teo Delicate Rose" може бути ідеальним вибором для ніжного і ароматного прийому водних процедур.Завдяки рідкому милу "Teo Delicate Rose" об'ємом 800 мл ви зможете насолоджуватися приємними миттями і залишати вашу шкіру чистою та доглянутою.

Характеристики

Об'єм
Країна-виробник

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4/5
на основі 3 відгуки
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар продавця Побут+
  • Дар'я Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Побут+. Об'єм: 800 мл

    Мило привезли не те, що замовляла(
    Посилку замовляла в поштомат. Побачила, що два з чотирьох не того запаху, що замовляла, вже вдома при розпаковці. Прикро!

  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Елена М***
    Відгук від покупця. Продавець: ShopBaby24

    Мило отримала не то, що замовляла
    Шкода, на пошті не перевірила

  • Виталий В***
    Відгук від покупця. Продавець: ShopBaby24

    Отправили товар меньшего объема,правда согласились со своей винной предложили доотправку товара отправили но забили оплатить,))))и после этого перестали контактировать, только после длительных и настойчивых смс предложили скинуть деньги на карту!!!!я понимаю что я не большой оптовик у них, а разовый клиент но раз вы уже накосячил то закройте пожалуйста вопрос!!!!

    Переваги:
    Не увидел
    Недоліки:
    Очень тяжёлые на подъём!!!!