- Евгения К***Відгук від покупця. Продавець: AutoSM
Лучше нейтрализатора и освежителя я не встречала) одного пшика хватает на целый день
- Продавець AutoSM
Дякуємо за ваш відгук!
- Руслан К***Відгук від покупця. Продавець: AutoSM
Запах мені сподобався дружині ні, гарно вбиває запах довго ношеного взуття.
- Переваги:
- Велика банка економний, гарно розпилює.
- Недоліки:
- Засильна струя потрібно натискати з чуттям, кришка дуже туго закриває при відкриванні зламав розпилювач і весь запах вийшов аромат в будинку стояв два дні.
- Продавець AutoSM
Дякуємо за ваш відгук!
- Игорь Д***Відгук від покупця. Продавець: AutoSM
Запах гарний, сильна струя, але непродуманий натискач. Щоразу, коли відкриваєш нейтралізатор, він злітає з-під ковпачка. Треба приклеювати його
- Продавець AutoSM
Дякуємо за ваш відгук!
- СергійВідгук від покупця. Продавець: AutoSM
потужніше ніж звично
- Недоліки:
- -
- Продавець AutoSM
Дякуємо за ваш відгук!
