Великий літній розпродаж до −55%
Покришка на велосипед 700x40C Maxxis Reaver (40-622) складана EXO/TR 120TPI - зображення 1

Покришка на велосипед 700x40C Maxxis Reaver (40-622) складана EXO/TR 120TPI

Код:  406938612

Є в наявності

1 872

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 312  x 6
  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Visa
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

    Велосипедна покришка Maxxis Reaver від тайванського виробника шин. Ідеальний вибір для їзди по гравію. Центральний протектор з ромбовидною накаткою - низький та швидкий, також Reaver оснащений масивними бічними виступами для стабільного зчеплення на поворотах. Боковини покришки посилені технологією EXO — стійкий до порізів та стирання матеріал, що покращує надійність і при цьому гарантує незмінність характеристик шини. Дана шина для велосипеда відноситься до типу складана (folding). Доступна до безкамерного використання.

    Велопокришка підходить для гравійних, міських та гірид велосипедів з діаметром коліс 28", 700С (622мм) і має ширину 1.50", 40С (40мм). Виконана з міцного подвійного компаунду Maxxis Dual чорного кольору з щільністю плетіння каркаса 120TPI, та розрахована на максимальний тиск 60PSI (до 4.0 атмосфер). Вага велошини - 437 г.

Характеристики

Діаметр
Тип велосипеда
Додаткові характеристики
  • Розмір: 700x40C
    Корд: Foldable
    Щільність: 120TPI
    ISO (ETRTO): 40-622
Вага
  • 437 кг
Країна-виробник товару

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!