Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Аромасвічка RELAX CHERRY BLOSSOM BLACK-SILVER 100% WOOD WAX 240g 50h Гранд Презент NAC 1095 - зображення 3
Аромасвічка RELAX CHERRY BLOSSOM BLACK-SILVER 100% WOOD WAX 240g 50h Гранд Презент NAC 1095 - зображення 1
Аромасвічка RELAX CHERRY BLOSSOM BLACK-SILVER 100% WOOD WAX 240g 50h Гранд Презент NAC 1095 - зображення 2
Аромасвічка RELAX CHERRY BLOSSOM BLACK-SILVER 100% WOOD WAX 240g 50h Гранд Презент NAC 1095 - зображення 3
Аромасвічка RELAX CHERRY BLOSSOM BLACK-SILVER 100% WOOD WAX 240g 50h Гранд Презент NAC 1095 - зображення 1
1/3

Аромасвічка RELAX CHERRY BLOSSOM BLACK-SILVER 100% WOOD WAX 240g 50h Гранд Презент NAC 1095

Код :  408694344

Є в наявності

550

440

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 74  x 6
Покупка частинами monobank
monobank
від 147  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 147  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 147  x 3

Колір: Чорний

Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Visa, Оплата на рахунок продавця, Передплата на картку продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 

Обмін/повернення товару впродовж 14 днів, за виключенням товарів, виготовлених під замовлення, та товарів на відріз, які обміну/поверненню НЕ підлягають

 
 
 

Опис

Окунеться у світло, спокій та ароматичне блаженство з нашою вишуканою ароматною свічкою "RELAX". Цей стильний аромат створює неповторний настрій, який дозволяє відпочити від повсякденних турбот та потрапити у світ розслаблення.

Отримуйте задоволення від тепла та затишку, що приносить парфумований соєвий віск. Шкірне запалення свічки не лише наповнює приміщення вишуканим ароматом, але також створює неймовірну атмосферу, супроводжуючи це потріскуванням дерев'яного гніту.


Це ідеальний вибір як подарунок на будь-яку нагоду: день народження, новий будинок, день ангела, день святого Валентина, Новий Рік та інші.

Піраміда ароматів включає верхні ноти: бутон чорної смородини, малина, маракуйя, груша, персик; сердечна нота: валія; базові ноти: мускус, пачулі, сандал, ваніль, геліотроп.

Насолоджуйтесь вишуканим та насиченим ароматом, розробленим французькими парфумерами.

Розтоплений віск не тільки наповнює приміщення неповторним ароматом, але також може служити для приємного масажу чи медитації. Його можна втирати у шкіру тіла, це додасть вам додатковий рівень релаксації.

І звичайно, свічка готова до подарункового моменту, оскільки вона стильно упакована в картонну обгортку.



Рекомендації щодо використання:
1) Термін горіння 35 годин.
2) Перше запалювання має бути не менше ніж на одну годину (для належного розкриття аромату), щоб віск рівномірно розплавився.
3) Аромат відчувається після 40 хв запалювання.
4) Запалювати не більше ніж на 3 години. Від перегрівання аромат не повністю розкривається.
5) Розплавлений рідкий віск можна використовувати як косметичний засіб для масажу шкіри тіла.
6) Перед шкірним запалюванням бажано обрізати гніт приблизно на 2-3 мм.
7) Після використання не задувати полум'я, а накрити підсвічник кришкою, що йде в комплекті.
8) Зберігати при температурі не вище +30 С. Кількість в упаковці 1 шт. Кількість у ящику 1 шт.

Характеристики

Матеріал свічки
Час горіння
Додаткові характеристики
  • Верхня нота – миндаль, груша. Середня нота – білі квіти, вишневий цвіт. Базова нота – амбра, біле дерево, мускус.
Колір
Свічник

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!