Відлущуючий скраб для тіла з AHA-кислотами на кремовій основі має досить абразивні властивості, щоб відлущувати надокучливі сухі ділянки, залишаючи шкіру зволоженою та м'якою. Суміш молочної та гліколевої кислот, допомагає покращити текстуру шкіри та зробити її м'якою та еластичною.
Літній та насичений аромат золотої ванілі + кокосу поєднується з нотами макадамії, папайї та медової амбри.
Основні компоненти:
- Екстракт кукурудзи - допомагає контролювати блиск та жирність шкіри, зменшує сприйняття липкості чи клейкості, властиві проблемній жирній шкірі. М'яко шліфує шкіру, приховуючи її вади, матує.
- Гліцерин - добре притягує вологу і зберігає її в тканинах, позитивно впливає на метаболічні процеси, стимулює обмін речовин, створює бар'єр для мікробів, не дозволяє їм проникати в глибокі шари дерми, ліквідує висипання на шкірі, а також омолоджує.
- Гліколева кислота - відлущує ороговілі клітини шкіри, стимулює оновлення епідермісу, розгладжує зморшки, освітлює, забезпечує глибоке очищення шкіри.
- Олія обліпихи - пом'якшує, живить і зволожує шкіру, запобігає запаленню і бореться зі шкідливими бактеріями. Вирівнює рельєф шкіри, розгладжує мімічні зморшки та нейтралізує дію вільних радикалів.
- Олія соняшнику - добре пом'якшує суху шкіру та зволожує її, надає заспокійливий ефект, покращує процеси регенерації клітин шкіри.
- Олія виноградних кісточок - збагачує шкіру мінералами, вітамінами та амінокислотами. Робить шкіру м'якою та бархатистою, усуває сухість та лущення, дає яскраво виражений омолоджуючий ефект. Сприяє виробленню колагену та еластину, має ранозагоювальні властивості.
- Олія жожоба - підтримує еластичність та пружність шкіри. Живить шкіру вітамінами А та Е, попереджає появу відчуття сухості, лущення та подразнень. Багато на протеїни, амінокислоти, ліпіди, вітаміни та мінерали. Завдяки цьому має ефективну поживну та зволожуючу дію, омолоджуючий та протизапальний ефект.
- Молочна кислота - сприяє рівномірному відлущуванню мертвих клітин шкіри, вирівнює її структуру та рельєф, освіжає колір обличчя, стимулює процеси регенерації епідермісу, забезпечує ліфтинг-ефект за рахунок активізації вироблення колагену та еластину.
Застосування:
Акуратно масажуйте чисту вологу шкіру, потім змийте. Для досягнення найкращих результатів використовуйте 2-3 рази на тиждень, а потім нанесіть зволожуючий крем після душу.
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!