Картка Rozetka
Компресор для акваріума SunSun JT-203S двоканальний на акумуляторі 2 Вт 2х2 л/хв до 240 л - зображення 3
Компресор для акваріума SunSun JT-203S двоканальний на акумуляторі 2 Вт 2х2 л/хв до 240 л - зображення 1
Компресор для акваріума SunSun JT-203S двоканальний на акумуляторі 2 Вт 2х2 л/хв до 240 л - зображення 2
Компресор для акваріума SunSun JT-203S двоканальний на акумуляторі 2 Вт 2х2 л/хв до 240 л - зображення 3
Компресор для акваріума SunSun JT-203S двоканальний на акумуляторі 2 Вт 2х2 л/хв до 240 л - зображення 1

Компресор для акваріума SunSun JT-203S двоканальний на акумуляторі 2 Вт 2х2 л/хв до 240 л

Код:  412705701

Є в наявності

1 673

1 360

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 227  x 6
Оплата частинами від ПриватБанк
ПриватБанк
від 454  x 3
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 454  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
від 454  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 454  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 454  x 3
Плати частинами від izibank
IziBank
від 454  x 3
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата частинами від ПриватБанк, ПУМБ: Сплачуйте частинами, Покупка частинами monobank, А-Банк. Плати частинами, ОТП Банк: Оплата частинами, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Плати частинами від izibank
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

SunSun JT-203S – це портативний двоканальний компресор на акумуляторі для акваріума. Пристрій гарантує безперервну роботу без електрики.

Компресор підходить для акваріумів 100-200 л. Відмінно підходить для транспортування риби або у разі тривалого вимкнення електроенергії.

Автономний компресор з акумулятором SunSun JT-203S  працює від електромережі 220В, а у разі відключення електроенергії він автоматично переходить на автономний режим і продовжує працювати від акумулятора. Коли з'являється електроенергія, компресор переходить на роботу від електромережі і заряджає свій акумулятор.

Для увімкнення та вимкнення пристрою потрібно затиснути кнопку ввімкнення на 2 секунди.

Автономний акваріумний компресор SunSun JT-203S - це ідеальний варіант при частих відключеннях електроенергії. Він забезпечить акваріум і всіх його мешканців життєво необхідним киснем незалежно від того, чи є електроенергія чи ні, і позбавить вас від головного болю за акваріумних риб, які можуть не пережити чергового відключення.

Цей компресор може використовуватися як основний, тобто працювати постійно 24/7, так і як резервний, тобто у разі потреби, за відсутності електроенергії його можна включити і він забезпечить подачу повітря в акваріумі.

Компресор з акумулятором SunSun JT-203S двоканальний і його продуктивність становить 240 літрів на годину. Потужність 2W, максимальний тиск 0.015 МПа. Елементом живлення виступає літій-іонний акумулятор 4000 mA, який характеризуються високою надійністю, стабільною та тривалою роботою, високою ємністю та великим циклом заряду-розряду. Також пристрій може працювати безпосередньо від мережі 220 В, при цьому акумулятор тільки заряджатися і компресор не буде його задіяти в роботі. Пристрій має вбудований захист від перезаряджання акумулятора, що дуже важливо для безпеки його використання. Час повного заряду акумуляторів становить 6-8 годин. При повному заряді він може безперервно опрацювати до 12 годин і 25 годин у режимі перервної роботи. Режим перервної роботи може бути обраний користувачем, цей режим передбачає включення та відключення подачі повітря з періодичністю 15 секунд.

Головна особливість компресора в тому, що він заряджається від USB кабелю. Такий метод заряджання дозволяє зарядити пристрій від мережі за допомогою стандартного блока живлення з USB (входить до комплекту), портативного зарядного пристрою (power-bank), ноутбука та автомобільної зарядки. Завдяки цим методам заряджання можна забезпечити подачу повітря під час транспортування риб.

На корпусі пристрою розташований роз'єм DC 5V для підключення його до зарядного пристрою. Також на корпусі знаходиться індикатор заряду акумулятора, який повідомляє про його заряд. Компресор може працювати в режимі безперервної або перервної роботи, для перемикання режиму необхідно один раз натиснути на кнопку живлення і режим відобразиться на корпусі пристрою. Щоб увімкнути та вимкнути пристрій, потрібно затиснути кнопку увімкнення та потримати 2 секунди.

У комплектацію компресора входить:

  • Компресор
  • Кабель USB-DC 5V довжиною 1.2 метра
  • Блок живлення на 5В
  • Кріплення кліпсу.

Шланг та розпилювачі не входять.

 

Характеристики:

  • Потужність: 2 Вт
  • Напруга: DC 5V / AC 220V
  • Продуктивність: 2х120 л/год
  • Ємність акумулятора: 4000 mA
  • Термін роботи від акумулятора: до 25 годин
  • Розміри (ДxШxВ): 130х87х55 мм
]]>

Характеристики

Максимальна швидкість потоку
Країна реєстрації бренду
  • Китай
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!