День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Акустична система Focal Vestia N1 Light Wood - зображення 3
Акустична система Focal Vestia N1 Light Wood - зображення 1
Акустична система Focal Vestia N1 Light Wood - зображення 2
Акустична система Focal Vestia N1 Light Wood - зображення 3
Акустична система Focal Vestia N1 Light Wood - зображення 1

Акустична система Focal Vestia N1 Light Wood

Код:  418633044

Є в наявності

49 500

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • З магазину AudioTeam

    Безкоштовно

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard (RozetkaPay), Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 12 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Focal Vestia N°1

 

Нова лінійка Vestia від Focal знаходиться вище за поточну лінійку Chora і нижче за Aria. Отже, це нова серія стовпчиків. Всі моделі оснащені твітерами TAM з куполами 25 мм із М-профілем із сплаву алюмінію та магнію, які були розроблені для автомобільної акустики. Басовики – з мембранами із фірмового матеріалу Slatefiber – як у Chora, але з посиленою магнітною системою. Діаметром 20 см у Vestia N ° 4 і 16,5 см у всіх інших. Порти фазоінвертора виведені вперед, крім моделі Vestia Center – у неї тиловий порт. Поличні та центр – 2-смугові, напольники – 3-смугові.

 

 

До складу нового сімейства входять: поличні Vestia N°1, підлогові Vestia N°2, Vestia N°3 та Vestia N°4, а також центральний канал Vestia Center. Корпуси у всіх виконані з MDF. Підлогові моделі розміщені на алюмінієвій основі, що дозволяє забезпечити невеликий нахил назад для вирівнювання динамічних випромінювань по фазі. Для поличної моделі та центрального каналу пропонуються опціонні стенди.

 

 

Всі моделі оснащені твітерами TAM з куполами 25 мм із М-профілем із сплаву алюмінію та магнію, які були розроблені для автомобільної акустики. Басовики – з мембранами із фірмового матеріалу Slatefiber – як у Chora, але з посиленою магнітною системою. Діаметром 20 см у Vestia N ° 4 і 16,5 см у всіх інших. Порти фазоінвертора виведені вперед, крім моделі Vestia Center – у неї тиловий порт. Поличні та центр – 2-смугові, напольники – 3-смугові. Корпуси динаміків серії Vestia розкішніші, ніж корпуси серії Chora, оскільки вони мають оздоблення з натурального дерева та вигини по кутах. Передня частина (дефлектор) та верхня частина кожного динаміка «обтягнуті» шкірозамінником.

 

 

Focal Vestia N°1 - це пряма спадкоємиця поличних акустичних систем Focal. Вона поєднує в собі витонченість та компактність, при цьому забезпечуючи детальну якість звучання. Ця двосмугова система з басовим рефлексом поєднує в собі технології Focal - мембрану Slatefiber з переробленого вуглецевого волокна, створену в наших французьких лабораторіях, і твітер TAM з інвертованим куполом і профілем M, що підсилює високі частоти. Вона підходить для всіх любителів музики та відмінно вписується в інтер'єр приміщень площею до 30 м².

 

 

Гармонія та вишуканість обробки акустичної системи, фасади якої оббиті штучною шкірою чорного або білого кольору, а бічні панелі пропонуються у варіантах Black High Gloss, Dark Wood або Light Wood, дозволяють легко вбудувати її в будь-який інтер'єр. Стійки для Focal Vestia N°1, пропоновані як додатковий аксесуар, мають «скошений» профіль, який дозволяє краще сфокусувати звукову сцену на слухачі для ще більш реалістичного занурення.

Характеристики

Загальні характеристики

Матеріал корпуса
  • Дерево

Фронтальні колонки

Потужність
  • 25-120 Вт Вт
Частотний діапазон
  • 56-30000
Чутливість
  • 89,5 Дб
Максимальний імпеданс
  • 8 Ом
Кількість акустичних каналів
Загальна потужність звуку
Колір
  • White
Гарантія
  • 12 місяців

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!