
Шапка дитяча з помпоном з вушками в'язана для немовлят вушанка для хлопчика Alex Містер D978 40-44 см. шапочка колір Блакитний (220924)
Опис
Прекрасний та зручний головний убір з унікальним дизайном. З любов'ю та теплом оберігатиме дитину від холоду, вітру та негоди. Забезпечує комфорт, завдяки уважному виконанню до посадки та інших деталей. Представлена в єдиному розмірі, для обхвату голови 40-44 см. Зв’язана в Україні з використанням високоякісної, європейської, трикотажної сировини, м'якого, гіпоалергенного матеріалу. Це забезпечує комфорт та запобігає подразненню шкіри дитини. Багато дитячих шапок мають теплу підкладку, зазвичай з флісу, що допомагає зберегти тепло та захистити вуха від низьких температур. Доповніть гардероб іншими кольорами, щоб надати оригінального акценту будь-якому образу вашої дитини.
Характеристики
- Колір
- Для кого
- Особливості моделі
- Декор
- Країна-виробник товару
- Україна
- Склад
- 100% Акрил
- Матеріал
- Трикотаж
- Додаткові характеристики
- Підкладка: Котон
- Кількість в упаковці
- 1 шт
- Країна реєстрації бренда
- Україна
Відгуки та питання
- 5
зiрок 1 оцінок - 4
зiрок 0 оцінок - 3
зiрок 0 оцінок - 2
зiрок 0 оцінок - 1
зiрок 0 оцінок
- Марчук А***Відгук від покупця. Продавець: HUDYMA. Окружність голови: 44. Колір: Кавовий
Загальне враження
Рекомендуєте даний товар?
Відповідність фото
Шапка якісна та тепленька. З підкладкою і не масивна, саме те, що ми хотіли.Розмір та фото повністю відповідають зазначеному. Продавець компетентний, після зробленого замовлення на розетці, одразу дав інформацію стосовно відправки. Рекомендую.
- Переваги:
- Швидкість
- Недоліки:
- Немає
Відповідність розмірній сітці
Відповідає
