Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Жіноча парфумерна вода Avon Premiere Luxe 50 мл для Неї - зображення 1

Жіноча парфумерна вода Avon Premiere Luxe 50 мл для Неї

Код :  422108418

Є в наявності

750

548

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 274  x 2

Усі товари бренду Avon

Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Передплата на картку продавця, Visa, Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Створена для розкішної, чуттєвої жінки, яка звикла бути в центрі уваги. Кожен вихід - це бенефіс, кожен крок - променад, а кожен вдих - неземне блаженство. Саме так сприймають оточуючі цей незабутній шипровий аромат у казковому обрамленні благородних квітів.

З перших нот відчувається це складне переплетення соковитої гіркуватості грейпфрута, м'якої грушевої солодощі та томних пахощів чорної смородини. Легкі, іскристі відзвуки граната вдало вписуються в цю палітру, поступово набуваючи насиченості та витонченості. Три королівські квітки, гарденія, магнолія і жасмин, переплітаються в єдиному парфумерному божевіллі, готові звести з розуму і загіпнотизувати оточення. А прозорий сандаловий шлейф ще більш гармонійно доповнює букет, нагороджуючи його солодкими моментами з відтінків пачулів і праліне.

АРОМАТ: Квітково-шипровий.

Верхні ноти: грейпфрут, груша, гранат, чорна смородина.

Ноти серця: магнолія, гарденія, жасмин.

Базові ноти: пачулі, сандал, праліне.

Характеристики

Клас парфумерії
Об'єм
Ноти
  • Верхні ноти: грейпфрут, груша, гранат, чорна смородина. Ноти серця: магнолія, гарденія, жасмин. Базові ноти: пачулі, сандал, праліне.
Сімейство аромату
Парфумер
  • Вінсент Шаллер (Vincent Schaller)
Країна-виробник товару
  • Польща
Країна реєстрації бренда
  • Велика Британія

* Виробник залишає за собою право змінювати дизайн упаковки чи флакона.

* Зверніть увагу: тестер парфуму – це демонстраційний варіант аромату: якість аромату та стійкість ті ж, як і у повноформатній версії аромату. Відмінність – тестери упаковані у звичайну картонну коробку (або без неї) і часто не комплектуються кришкою.

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 2 відгуки
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Людмила Б***
    Відгук від покупця. Продавець: ANNEMA. Формат: Стандартний. Об'єм: 50 мл

    Все добре, ще комплімент, дякую.

  • Єлизавета А***
    Відгук від покупця. Продавець: Тамарикс. Формат: Стандартний. Об'єм: 50 мл

    Один з найкращих ароматів Avon