Картка Rozetka
Чайник ardesto gemini ar1958ks (2.5 л) - зображення 4
Чайник ardesto gemini ar1958ks (2.5 л) - зображення 1
Чайник ardesto gemini ar1958ks (2.5 л) - зображення 2
Чайник ardesto gemini ar1958ks (2.5 л) - зображення 3
Чайник ardesto gemini ar1958ks (2.5 л) - зображення 4
Чайник ardesto gemini ar1958ks (2.5 л) - зображення 1

Чайник ardesto gemini ar1958ks (2.5 л)

Код:  424627809

Немає в наявності

1 350

1 050

Колір: Чорний

 

Усі товари бренду ARDESTO

Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Чайник ARDESTO Gemini виготовлений із якісної нержавіючої сталі. Об’єм – 2,5 л, що робить його оптимальним для приготування чаю для всієї родини чи компанії друзів. Товщина корпуса і дна – 0,6 мм. Сучасний дизайн вдало доповнює зручне руків’я з нейлону із soft-touch-покриттям, яке не нагрівається під час кип’ятіння. Універсальність чайника зумовлює сумісність з усіма видами плит, зокрема газовими, електричними, склокерамічними, галогенними та індукційними.

Характеристики

Країна-виробник товару
Колір
Матеріал ручки
Країна реєстрації бренду
  • Німеччина

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 3.5/5
на основі 3 відгуки
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Никита С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Об'єм: 2.5

    Воняет пластиком , свисток перестал работать после первого кипячения , брал не самый дешёвый,а давно таки дорогой чайник ,думал будет качество,а так спасибо шо не течет..

    Переваги:
    Не течет
    Недоліки:
    Свисток не работает
  • Гогунская Е***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Об'єм: 2.5

    Дуже зручний чайник, навіть на сильному вогні його елементи не плавиляться і ручка не перегрівається.

    Переваги:
    дизайн, ергономічність, ручка не перегрівається
    Недоліки:
    поки не виявила
  • Сергей С***
    Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Об'єм: 2.5

    Покупал не здесь но чайник таки хороший, за почти 2 месяца пользования им, никакого налета/ржавчины не было обнаружено внутри.

    Переваги:
    Краска не слезла но это надо посмотреть как дальше он будет, свисток очень громкий и его можно услышать когда вода в чайнике, только начинает закипать.
    Недоліки:
    Ручка не до конца изолирована от тепла хотя терпимо для меня