Картка Rozetka
Чайник Ardesto Gemini 2.5 л (AR1958KS) - зображення 4
Чайник Ardesto Gemini 2.5 л (AR1958KS) - зображення 1
Чайник Ardesto Gemini 2.5 л (AR1958KS) - зображення 2
Чайник Ardesto Gemini 2.5 л (AR1958KS) - зображення 3
Чайник Ardesto Gemini 2.5 л (AR1958KS) - зображення 4
Чайник Ardesto Gemini 2.5 л (AR1958KS) - зображення 1

Чайник Ardesto Gemini 2.5 л (AR1958KS)

Код:  462882694

Немає в наявності

1 204

Колір: Коричневий, Чорний

 

Усі товари бренду ARDESTO

Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Бренд - Ardesto; Матеріал корпусу - Нержавіюча сталь; Колір - Коричневий, Чорний; Форма - Півсфера; Матеріал ручки - Нейлон; Свисток - Є; Обсяг, л - 2.1 - 2.5;

Характеристики

Об'єм
Матеріал ручки

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 3.5/5
на основі 3 відгуки
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Никита С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Об'єм: 2.5

    Воняет пластиком , свисток перестал работать после первого кипячения , брал не самый дешёвый,а давно таки дорогой чайник ,думал будет качество,а так спасибо шо не течет..

    Переваги:
    Не течет
    Недоліки:
    Свисток не работает
  • Гогунская Е***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Об'єм: 2.5

    Дуже зручний чайник, навіть на сильному вогні його елементи не плавиляться і ручка не перегрівається.

    Переваги:
    дизайн, ергономічність, ручка не перегрівається
    Недоліки:
    поки не виявила
  • Сергей С***
    Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Об'єм: 2.5

    Покупал не здесь но чайник таки хороший, за почти 2 месяца пользования им, никакого налета/ржавчины не было обнаружено внутри.

    Переваги:
    Краска не слезла но это надо посмотреть как дальше он будет, свисток очень громкий и его можно услышать когда вода в чайнике, только начинает закипать.
    Недоліки:
    Ручка не до конца изолирована от тепла хотя терпимо для меня