Літній фешн розпродаж до -70%
Чохол для ноутбука MacBook 15-16 , чорний, Feltery Case, AS2, фетровий конверт-папка, м"який захисний чохол з повсті, на липучці, легкий, для захисту від пошкоджень, ArmorStandart (ARM70770) - зображення 2
Чохол для ноутбука MacBook 15-16 , чорний, Feltery Case, AS2, фетровий конверт-папка, м"який захисний чохол з повсті, на липучці, легкий, для захисту від пошкоджень, ArmorStandart (ARM70770) - зображення 1
Чохол для ноутбука MacBook 15-16 , чорний, Feltery Case, AS2, фетровий конверт-папка, м"який захисний чохол з повсті, на липучці, легкий, для захисту від пошкоджень, ArmorStandart (ARM70770) - зображення 2
Чохол для ноутбука MacBook 15-16 , чорний, Feltery Case, AS2, фетровий конверт-папка, м"який захисний чохол з повсті, на липучці, легкий, для захисту від пошкоджень, ArmorStandart (ARM70770) - зображення 1
Максимальна діагональ ноутбука
Матеріал

Чохол для ноутбука MacBook 15-16 , чорний, Feltery Case, AS2, фетровий конверт-папка, м"який захисний чохол з повсті, на липучці, легкий, для захисту від пошкоджень, ArmorStandart (ARM70770)

Код:  425176113

Немає в наявності

549

299

Діагональ сумки/рюкзака, дюйм: 16

 
Гарантія. 14 днів. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Чохол для ноутбука ArmorStandard Feltery Case AS02 для MacBook 15-16" - це надійний захисний аксесуар, створений спеціально для ноутбуків 16" дюймів розміром 395х285х15 мм. Виготовлений з високоякісного повстяного матеріалу, він обіцяє забезпечити максимальний захист вашого пристрою від подряпин, пилу та легких пошкоджень.

Завдяки липучці, чохол надійно фіксується, забезпечуючи безпеку вашого ноутбука під час транспортування. Його конструкція забезпечує м'який та надійний захист від ударів та подряпин, дозволяючи вашому пристрою залишатися в ідеальному стані.

Повстяний матеріал чохла не лише надає м'який захист вашому ноутбуку від ударів і подряпин, але й забезпечує стильний вигляд. Його щільна структура допомагає утримувати форму чохла, а тому він ідеально облягає ваш ноутбук, запобігаючи пошкодженням від сколів та потертостей.

З чохлом ArmorStandart Feltery Case ваш ноутбук отримує найкращий захист і одночасно стає стильним і практичним аксесуаром для вашого щоденного життя.

Особливості:

  • Для ноутбуків 15-16" (до 395 х 285 х 15 мм)
  • Щільний войлочний матеріал
  • Захист від ударів, подряпин і потертостей
  • Надійна застібка-липучка
  • Легкий і компактний
  • Тримає форму та щільно прилягає до пристрою
  • Стриманий мінімалістичний дизайн

Важливо:
Перед вибором чохла радимо звернути увагу не лише на діагональ ноутбука, а й на його фактичні габарити. Розміри пристрою можуть відрізнятися залежно від співвідношення сторін екрана — наприклад, моделі зі співвідношенням 16:9, 16:10 або 3:2 мають різну ширину та висоту при однаковій діагоналі. Щоб уникнути невідповідності, рекомендуємо попередньо виміряти габарити вашого ноутбука та порівняти їх із внутрішніми розмірами чохла.

Характеристики

Максимальна діагональ ноутбука
Спосіб закриття
  • Липучка
Колір
Матеріал
Внутрішня висота під пристрій
  • 285 мм
Внутрішня ширина під пристрій
  • 395 мм
Країна-виробник
Внутрішня глибина під пристрій
  • 15 мм
Діагональ сумки/рюкзака
  • 16 дюйм
Гарантія
  • 14 днів
EAN
  • 2377700707705

* Характеристики та комплектація можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Інтернет-магазин не несе відповідальності за часткову невідповідність характеристик і фото, вказаних на нашому сайті, з дійсними.
Прохання уточнювати характеристики

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.46/5
на основі 13 відгуків
  • 5 зiрок
    9 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    3 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар продавця MGBT
  • Євангеліна
    Відгук від покупця. Продавець: MGBT. Колір: Black. Діагональ сумки/рюкзака: 14

    Чохол як чохол, ноутбук влазить, захищений від подряпин та тертя з іншими предметами в рюкзаку, що ще від нього треба?

    Переваги:
    Дешевий, практичний, брала для іншої марки ноутбука, не мак - все підійшло
  • Андрій К***
    Відгук від покупця. Продавець: MGBT. Колір: Black. Діагональ сумки/рюкзака: 14

    Простий, недорогий чохол. По розмірам підійшов в самий раз під ноутбук lenovo thinkpad T480S. Покупкою задоволений

  • Вікторія Ю***
    Відгук від покупця. Продавець: MGBT. Колір: Black. Діагональ сумки/рюкзака: 14

    Рекомендую однозначно. Якість нереальна! Швидка доставка! Дуже круто стильно і якісно виглядає!!!!!!! Однозначно крутіше ніж на фото

    Переваги:
    Якість, дизайн
    Недоліки:
    НЕМАЄ
Читати всі відгуки →