Літній фешн розпродаж до -70%
EvoVizion VP-1015FHD Black (Wi-Fi) + DP-05AHD Комплект домофону - зображення 1
Дисплей

EvoVizion VP-1015FHD Black (Wi-Fi) + DP-05AHD Комплект домофону

Код:  432940142

Є в наявності

14 405

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 12 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Комплект домофону включає відеодомофон, панель виклику і камеру відеоспостереження. Це охоронне обладнання дозволить записувати та передавати зображення відвідувачів на екран відеодомофона, ви завжди знатимете, хто до вас прийшов, навіть погане освітлення вам не завадить.

Комплектація:

1.Домофон EvoVizion VP-1015FHD Black (Wi-Fi) (1шт)

2. Виклична панель DP-05AHD (1шт)

Домофон EvoVizion VP-1015FHD Black (Wi-Fi)

EvoVizion VP-1015FHD Black (Wi-Fi) – стильний мультиформатний сенсорний відеодомофон з 10 дюймовим екраном та FullHD роздільною здатністю. Домофон підтримує чотири формати відео AHD/HD-CVI/HD-TVI/CVBS з роздільною здатністю до 2 МР включно. До домофону можна підключити до 2 панелей, 2 відеокамер і 6 відеодомофонів (для створення багаторівневої системи безпеки та зв'язку).

Відеодомофон EvoVizion VP-715FHD має Wi-Fi модуль, що дозволяє підключитися до нього через мобільний додаток Tuya Smart . Програма дозволяє отримувати відеодзвінок з панелі виклику на ваш телефон, відкривати електрозамок на дверях, переглядати архівні записи з карти пам'яті домофону і отримати доступ до налаштувань відеодомофона.

Відеодомофон підтримує російську мову і має широкий функціонал – запис відео та фото за детекцією руху (можна вказати рівень чутливості детекції), фоторамка (трансляція ваших зображень у режимі слайдшоу), інтерком тощо. Усі фото/відео записи зберігаються на карті micro SD. Домофон підтримує карти пам'яті до 128 Гб.

Основні характеристики:

Діагональ монітора: 10" TFT LCD
Роздільна здатність: 1024х600
Управління: сенсорний екран
Підключення: 2 панелі виклику, 2 камери, 6 моніторів
Інтерком: є
Виявлення руху: є
Карта пам'яті: Micro SD 128 Гб (10 клас), запис фото та відео
Живлення: DC 12V
Потужність що споживається: 500 мА
Розміри: 260 х 162 х 22 мм

Виклична панель

Панель DP-05AHD обладнана камерою для запису відео в кольорі при максимальній роздільній здатності 1280х720. Фіксований об'єктив з кутом огляду в 90 градусів та ІЧ підсвічуванням в 3 метри, дозволяє встановлювати панель виклику в офісах і будинках, для забезпечення безпеки. Корпус має клас захисту IP 66, що захищає пристрій від вологи, пилу, бруду та витримує температурний режим від мінус 40 до плюс 60 градусів.

 





Характеристики

Екран

Діагональ екрана
Дисплей
Роздільна здатність екрану
  • 1024 x 600
Регулювання
  • Контрастність
  • Рівень гучності
  • Яскравість

Пам'ять

Підтримка зовнішньої пам'яті
  • microSD
Максимальний обсяг карти пам'яті
  • 128 ГБ ГБ

З'єднання

Розмова з відвідувачем

Живлення

Напруга мережі
  • 12 В
Споживання в робочому режимі
  • 400 мА

Панель дзвінків

Монтаж панелі
  • Накладний
Розміри
  • 260 х 162 х 22 мм мм
Комплектація
  • Домофон, монтажний кронштейн, проводи підключення панелей, кріпильний елемент, інтрукція, гарантійний талон
Гарантія
  • 12 місяців

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!