Ви чули про «розумний» дім, усіма процесами в якому можна керувати за допомогою комп'ютера в автоматичному режимі? Установлення такої системи коштуватиме пристойну суму. Але ж окремі елементи, які істотно підвищать комфорт домівників, може собі дозволити кожен.

Сучасний будинок — це житло, що повністю відповідає вашим потребам. Для його обладнання вам доведеться докласти зовсім невеликих зусиль. Зокрема, варто подбати про наявність таких систем:

 • LED-освітлення.
 • Відеоспостереження.
 • Сигналізація.
 • Тепла підлога.

Покласти теплу підлогу — це найліпший спосіб відчувати себе вдома комфортно тоді, коли за вікном лютують морози. До того ж у такий спосіб ви подбаєте про здоров'я близьких і своє власне, запобігши можливій застуді.

LED-освітлення також потрібний елемент у кожному домі. Адже лампи, що працюють на основі світлодіодів, не тільки дають достатню кількість приємного для сприйняття ока світла, але ще й відіграють роль модного елементу в інтер'єрі. До того ж вони істотно зменшать ваш рахунок за електроенергію.

Відеоспостереження й сигналізація подбають про вашу безпеку та душевний спокій. Адже кожному приємно усвідомлювати, що його будинок — це дійсно фортеця, недоступна для будь-яких злодіїв. Крім того, додатково можна встановити техніку захисту інформації.

Ну, а роботи для прибирання перетворять ваш сучасний дім у реальне втілення фантастичних книг або фільмів. В інтернет-магазині Rozetka всі ці системи вже можна купити за цілком прийнятною ціною.
Показати ще 60 товарів