- Анна Р***Відгук від покупця. Продавець: Artemis
чотко все, вимагаю премію Петру, він крутий ващє
конструктор теж вроді норм, принаймні коробка ціла, саме лего не дивилась бо на подарунок, а розпаковку робити не чотко було б- Переваги:
- чотке лего, крутий Петро
- Недоліки:
- походу премію Петру все-таки не дали
- ЯнаВідгук від покупця. Продавець: Artemis
Конструктор класний. Деталі якісні, інструкція зрозуміла, все описано в подробицях. Збирається швидко
- Продавець Artemis
Дякуємо за Ваш відгук) повертайтесь до нас за новими покупками)
- Крістіна Д***Відгук від покупця. Продавець: Artemis
Приїхала швидко, але недостатньо було деталей які були по інструкції, звичайно склали, але очікували на краще.
- ЄвгенВідгук від покупця. Продавець: Artemis
Приїхало швидко замовив і на наступний день приїхало лего дуже гарно прикольне мінус в тому якщо в перше складаєте таку лего машину то вам буде важкувато його зробити бо часто будете плутати куди яку деталь класти
- Богдан К***Відгук від покупця. Продавець: Artemis
Сам автомобіль доволі гарний та якісний. Дітям сподобалося.
- Продавець Artemis
Щиро дякуємо за Ваш відгук) раді, що Вам все сподобалось)
- Наталія С***Відгук від покупця. Продавець: Artemis
Конструктор моїм синочкам (13 та 6 років) дуже сподобався, деталі якісні, швидка відправка. Думала на пару тижнів вистачить, за три вечора склали машинку. P.s.: коробка від машини слугує як гараж для маленьких машинок.
- Ілля Р***Відгук від покупця. Продавець: Little Brick Shop
Машинка гарна с зовні, але в середині дуже погано виглядає (вона пуста). В наборі нема тих детале які є в наборі з 1280 деталями
- Переваги:
- Машинка гарна
- Недоліки:
- Вона пуста в середині, немає тих деталей які є в наборі з 1280 деталями
