Високоефективне опалювальне обладнання для автономного опалення приміщень об'ємом до 125 м3. Потужність 7кВт.
Характеристики печі підтверджені європейським сертифікатом якості на відповідність стандартам EN 13240-2001 і EN 13240-2001 / A2: 2004
Конвекційні печі Pyrotron Кантрі з варильною поверхнею (печі булер'ян) є високоефективними опалювальними приладами для автономного опалення житлових і комерційних приміщень.
Відмінною особливістю печей Pyrotron Кантрі з варильною поверхнею (Булер'ян) є більша економічність і потужність печі, при аналогічних габаритних розмірів печей інших виробників. Унікальна, запатентована система допалювання пічних газів «Піротрон», забезпечує екологічність, високий ККД, високу потужність і економічність.
Частина повітропроводів системи дожига пічних газів «Піротрон» розташовані на задній стінці печі, що є додатковим ребром жорсткості. Вартість печі при цьому однакова, тобто за ті ж гроші Ви отримуєте піч з більшою потужністю і можливістю обігріву більшої площі.
Печі виготовляються відповідно до ТУ У 28.2-38198149-002: 2014.
Печі успішно пройшли випробування вєвропейській лабораторії і мають сертифікат якості, екологічності та безпеки європейського зразка за стандартами EN 13240-2001 і EN 13240-2001 / A2: 2004.
Піч булер'ян Піротрон Кантрі [Тип 00] з варильною поверхнеюдозволить гарантовано опалювати будь-які житлові і виробничі приміщенняплощею до 50 кв.м. (Висота стелі 2.5 м).Працює на твердому паливі:брикети, дрова і деревні відходи і т.д.)ККД булер'яну становить понад 75% за рахунок двофазного згорання палива - на першій стадії паливо тліє і виділяє пічні гази, на другій стадії пічні гази повністю згорають, завдяки цьому однією завантаження бункера вистачає для безперервного опалення протягом 6-12 годин.
Матеріали:
Сталь марки 08КП. Труба погнута на дорновому трубогибі з ЧПУ без овалізаціі і звуження в місцях згину зі сталі марки 08КП діаметром 57мм. Сварка полуавтоматом на промисловому зварювальному обладнанні.
Для виготовлення частин печі використовувався верстат для плазмового різання металу з ЧПУ.
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!