




Інвертор Must 6 кВт 48 В PV19-6048 EXP MPPT
Є в наявності
19 445₴
- Самовивіз з Нової Пошти
Тариф перевізника
- Кур'єр Нової Пошти
Тариф перевізника
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Опис
Інвертор Автономний 6 кВт 48 В PV19-6048 EXP MPPT Must
Високочастотний однофазний інвертор Must PV19-6048 EXP з максимальною потужністю 6 кВт (максимальна короткочасна потужність 12 кВт), вбудований MPPT-контролер та зарядний пристрій. Має правильну синусоїду на виході 220 В. Діапазон вхідної напруги 90-280 від сонячних панелей 150-450 В. Максимальний струм заряду 120 А (100 А для акумуляторних батарей). Напруга акумуляторної системи 48В.
Підтримка підключення акумуляторних батарей типу AGM/GEL/LiFePo4/Li-ion. Вихідна напруга 230 ±5%. Інтерфейси RS485, CAN, USB, сухі контакти, Wi-Fi для віддаленого моніторингу. Можливість роботи без підключення акумуляторних батарей. Може підключатися до генератора. В одну систему можна максимально паралельно підключити до 9 інверторів.
Застосування
Автономні інвертори з чистою синусоїдою та вбудованим MPPT-контролером та зарядним пристроєм відмінно підходять для створення резервної системи живлення при вимкненні електроенергії та для роботи як домашньої електростанції.
Інвертор підключається на виході акумуляторів або сонячних панелей і перетворює постійний струм (DC) на змінний (AC), а також підвищує напругу з 48 до 220 В, завдяки чому до пристрою можна підключати і живити від нього побутові електроприлади та інструменти.
Може харчуватися всі види побутових або офісних приладів, включаючи котли та прилади з електродвигунами, наприклад, холодильники, кондиціонери і т.д.
Підбираючи інвертор, майте на увазі, що його номінальна потужність повинна бути вищою від передбачуваного навантаження мінімум на 30%
Переваги
- Максимальна потужність інвертора становить 6 квт, максимальна короткочасна потужність 12 квт. Можливість витримати короткочасне підвищення номінальної потужності дозволяє живити пристрої, в яких під час підключення спостерігається різкий стрибок електричного струму.
- Інвертор однофазний, тобто подає на виході електроенергію напругою 230 ± 5%, що підходить для більшості побутових приладів. Коефіцієнт корисної дії – 92%.
- Вихідний сигнал - чиста (або правильна) синусоїда, придатна майже для всіх електронних пристроїв та побутової техніки.
- Напруга акумуляторної системи 48 В. Підтримка підключення зовнішніх акумуляторних батарей типу AGM/GEL/LiFePo4/Li-ion – АКБ слід придбати окремо. Швидкий час перемикання на роботу від акумулятора – 10 мс.
- Вбудований зарядний пристрій із максимальним зарядним струмом 120 А (100 А для акумуляторних батарей).
- Вбудований MPPT-контролер (Maximum Power Point Tracking) – система відстеження точки максимальної потужності сонячних батарей. Дозволяє вибирати найбільш оптимальну напругу і струм сонячних панелей для отримання максимуму енергії в конкретний момент часу.
- Інтерфейси: RS485, CAN, USB, сухі контакти, WiFi для віддаленого моніторингу.
- Декілька режимів роботи інвертора: пріоритет сонячних панелей/пріоритет акумулятора/пріоритет мережі. Може працювати без підключення до акумуляторів.
- На РК-екрані за допомогою кнопок можна налаштувати такі параметри, як пріоритет зарядного пристрою від мережі або сонячної панелі, а також допустима вхідна напруга, струм заряду тощо.
- Можливість підключення генератора.
- Функція холодного пуску дозволяє автоматично увімкнути прилад та працювати від акумулятора незалежно від стану вхідної мережі чи відсутності.
- Функція підмішування дозволяє використовувати енергію від різних джерел одночасно: від сонячних панелей, від акумуляторів та електропостачання. Паралельно або з повною автономією використання енергії із зовнішньої мережі при нестачі своєї вироблення.
- Захист від: глибокого розряду, навантаження, короткого замикання.
- Можливість максимально паралельно підключити до 9 інверторів до однієї системи.
Характеристики:
| Виробник | Must Power |
| Модель | Must PV19-6048 EXP |
| Підключення інвертора з боку АС 220 В | |
| Тип інвертора | Автономний з функцією підмішування |
| Підтримка режимів | SUB, SBU, SOL, UEI |
| Паралельне підключення | Підтримується до 9 пристроїв (для режиму 48 В) |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1/1 |
| Номінальна потужність | 6000 Вт / 6000 ВА |
| Пікова потужність | 12000 ВА |
| Вхідна напруга | 170~280 В |
| Вихідна напруга | 230 ± 5 % від АКБ при збої мережі 220 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Ефективність (пікова) | 93% |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
| Час перемикання | ≤ 10 мс |
| Підключення до мережі | клеми |
| Підключення навантаження | клеми |
| Захист | від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду, надлишкового заряду батарей |
| Підключення інвертора з боку АКБ | |
| Тип батарей, що підключаються | літієві, свинцево-кислотні |
| BMS | Підтримується RS-485/CAN |
| Підключення батареї | Клеми |
| Номінальна напруга АКБ | 48 В |
| Струм заряду (тільки PV) | до 100 А |
| Струм заряду (тільки АС) | до 120 А |
| Комбінований струм заряду (PV+AC) | до 120 А |
| Ємність батареї, що підключається | до 1200 Ач (до 60 кВт * год) |
| Підключення інвертора на стороні фотоелектричних модулів (на стороні DC) | |
| Максимальна вхідна потужність PV | 6000 Вт |
| Максимальна вхідна напруга PV | 450 В (400 В при паралельному підключенні інверторів) |
| Діапазон роботи MPPT | 150~450 В (150~430 у паралельному підключенні інверторів) |
| Максимальний вхідний струм | 27 A |
| Кількість MPPT / Кількість входів на MPPT | 1/1 |
| Загальні параметри | |
| Топологія | Безтрансформаторна |
| Власне споживання | до 50 Вт |
| Ступінь захисту | IP 50 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Розміри та вага | 309*505*147 мм / 14 кг |
| Температура експлуатації та вологість | 0°C~ +50°C, вологість 5%~95% |
Характеристики
- Форма вихідного сигналу
- Номінальна потужність
- Допустима потужність
- 12000 Вт
- Гарантія
- 12 місяців
Відгуки та питання
- 5
зiрок 0 оцінок - 4
зiрок 1 оцінок - 3
зiрок 0 оцінок - 2
зiрок 0 оцінок - 1
зiрок 0 оцінок
- Олександр Ж***Відгук від покупця. Продавець: Partner IT. Номінальна потужність: 6
Інвертор непоганий, але до квартири я б двчі подумав чи купляти, гуде добре і чутно свист електроніки, коли підключено до мережі. Має гарно підійти тим, хто має сонячне поле в приватному будинку
- Переваги:
- Потужність, функціонал
- Недоліки:
- Шум від роботи
