Картка Rozetka

Відгуки покупців про Офісне крісло GT Racer B-522 (m438437)

Код:  453153650
Оцінка користувачів 3.33/5
на основі 6 відгуків
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    2 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Олександр К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Користуюся цим кріслом вже півтора року, тому можу скласти про нього фідбек.

    1) Сітка. За цей час вона не розтягнулася, все така ж пружна як при покупці. Влітку сидіти за цим кріслом одне задоволення, нічого не потіє, гарна вентиляція спинки та сидіння.

    2) Комфорт сидіння. З огляду на свою роботу, я проводжу за комп'ютером в середньому 8 годин на день, а іноді до 16 годин на день. Перші декілька тижнів мені було не дуже зручно, до цього я сидів на самому звичайному офісному кріслі. Але згодом я відчув, на скільки в ньому хорроша підтримка поясниці, я буквально не усвідомлюючи цього почав сидіти рівніше. Регулюванням висоти та глибини сидіння користувався декілька разів, а ось регулюванням підлокітників користуюся частенько, і їх механізми нормально працюють. Хотілося б трошки більше амплітуди для регулювання підлокітників, але це вже так, придирки.

    3)Посторонні звуки від крісла. Десь через пів року експлуатації я почув перші поскрипування стільця. Вони є і по сьогодні, по звуку вони йдуть ніби то від механізму качання. Але мене це не дратує, тому я з цим навіть і не пробував боротися. Можливо, для когось це буде мінус, але за такий прайс будь яке крісло буде скрипіти з часом...

    4) Ну і трошки загальної інформації. Я ростом 183см, мені крісло комфортне. Механізм відкидування спинки працює нормально, часто ним користуюсь. Фіксація спинки в усіх положеннях також працює. Підголівник в цілому нормальний, сказати про нього більше немає чого. Бачив по відгукам, що комусь не вистачає болтів, але в моєму випадку комплектація була повною. Також приблизно раз-два на рік треба підтягувати болти, які з'єднують механізм качання з сидінням.

    В цілому за цей прайс один з кращих стільців, ні на мить не пошкодував про його покупку, провожду на ньому практично кожен день

    Переваги:
    Матеріали, комфорт, функціональність
    Недоліки:
    посторонні звуки, час від часу треба підтягувати декілька болтів
  • Максим
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Крісло не зручне. Не доклали болтів

    Недоліки:
    Поясничний відділ занадто низько
  • Максим Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Саме те що давно хотів придбати! Зібрати не складно, якість добра! Щиро дякую виробнику!

  • Богдан К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    При розпаковці здивувався якістю матеріалів, але виявилось, що мені недоклали 8 гвинтів.

  • Олена
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Що можна порадити при купівлі нового GT Racer? Звичайно мати старе крісло GT Racer, яке стане донором гвинтів для нового або мати неподалік магазин кріплень! У їнструкції вказані 4 типи гвинтів: є усі типи, але тільки 1 тип співпав по кількості, при тому, що загальна кількість навіть більше зазначеної. Щодо самого крісла: зібрати легко та достатньо швидко (за вирахуванням часу на пошуки кріплень), конструкція виявилася досить надійною, сидіння та спинка зручні та гарно регулюються. Підлокітники мають люфти у всіх напрямах руху, окрім вертикального. Вцілому крісло задовільне, особливо у цій ціновій ніші

    Переваги:
    зручність, проста сборка, надійний (наразі) механізм
    Недоліки:
    комплектація гвинтів, якість механізму підлокітників
    • Представник постачальника

      Добрий день! Зверніться до нашого сервісного центра для врегулювання питання з комплектацією
      посилання

  • Вадим Л***
    Відгук від покупця. Продавець: O-trade. Колір: Чорний

    Крісло через місяць користування зламалося, вилізла та послабилася сітка з каркасу. Моя вага 63 кг, не розумію для кого воно розроблялося. Товаром не задоволений, відремонтувати не можливо, купувати не рекомендую!

    Переваги:
    Дизайн, різні регулювання
    Недоліки:
    Не якісна збірка, вилізла сітка з каркасу
    • Продавець  O-trade

      Добрий день!
      Шкода, що Ви отримали неприємні враження. Але, на жаль, ми отримали звернення від Вас не за фактом виникнення проблеми, а вже через пів року користування та після невдалих спроб самостійно усунути недолік. В такому випадку ремонт по гарантії або заміна не можливі.