Картка Rozetka
Офісне крісло GT Racer B-522 (m438437) - зображення 3
Офісне крісло GT Racer B-522 (m438437) - зображення 1
Офісне крісло GT Racer B-522 (m438437) - зображення 2
Офісне крісло GT Racer B-522 (m438437) - зображення 3
Офісне крісло GT Racer B-522 (m438437) - зображення 1

Офісне крісло GT Racer B-522 (m438437)

Код:  453153650

Є в наявності

9 139

8 160

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 1360  x 6
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 2720  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
від 2720  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 2720  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 2720  x 3
Плати частинами від izibank
IziBank
від 2720  x 3
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, ПУМБ: Сплачуйте частинами, Покупка частинами monobank, А-Банк. Плати частинами, ОТП Банк: Оплата частинами, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Плати частинами від izibank
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 12 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Офісне крісло GT Racer B-522 можна використовувати будь-де, вдома за комп'ютером або в корпоративному офісі. Висока спинка складається з каркаса, обтянутого високоякісною сітчастою тканиною, та доповнена підголівником та підлокітниками. Крісло має кілька функціональних налаштувань, тому ви можете легко пристосувати його під себе. Сітчаста оббивка приємна на дотик і відмінно пропускає повітря, сприяє комфортному сидінню навіть у спекотну погоду.

Ергономічність

Офісне крісло GT Racer B-522 – це виріб із регульованим по куту нахилу підголівником, поперековою підтримкою та сидінням, що налаштовується по глибині. Спинка крісла має ергономічну форму. Вигин нижньої частини - підтримує поперек формуючи правильну поставу. При тривалому знаходженні в кріслі у вас не буде відчуття втоми та напруженості м'язів, а це позначиться на ефективності роботи. За налаштування крісла по висоті відповідає механізм газліфт Євростандарт. Він дозволяє плавно опускатися і підійматися в кріслі без різких перепадів.

Модель GT Racer B-522 оснащена механізмом Synchro, за допомогою якого можна змінювати кут нахилу спинки від 90° до 150°. Для більш індивідуального налаштування крісла під користувача також регулюється глибина сидіння. Під час перерви в роботі для додаткового розслаблення можна активувати механізм гойдання важелем під сидінням. Це дозволить вам трохи відпочити та розвантажити м'язи спини.

Підлокітники виготовлені з пластику та оснащені м'якими накладками, що підвищує зручність у використанні. Вони легко регулюються в 3-х положеннях: вгору-вниз, вперед-назад, вліво-вправо, тому ви можете підібрати оптимальне для себе положення. Також доповненням є вішалка позаду крісла для потрібних речей.

Зносостійкість

Конструкція основи цього крісла - п'ятипроменева опора з алюмінію. Це робить її міцною та стійкою. Колеса прогумовані і не залишатимуть слідів на покритті підлоги. Матеріал оббивки крісла – сітка, тому протягом тривалого часу виріб добре зберігає свій первинний зовнішній вигляд. Рама виготовлена з нейлону. Максимальне навантаження складає 120 кг. Це сучасне крісло знайде своє місце в будь-якому інтер'єрі чи офісі.

Характеристики

Максимальне навантаження
Матеріал оббивки
Колір
Країна-виробник товару
Матеріал корпусу
Підлокітники
Матеріал підлокітників
Гарантія
  • 12 місяців
Глибина
  • 49 см
Вага
  • 26 кг

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 3.33/5
на основі 6 відгуків
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    2 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Олександр К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Користуюся цим кріслом вже півтора року, тому можу скласти про нього фідбек.

    1) Сітка. За цей час вона не розтягнулася, все така ж пружна як при покупці. Влітку сидіти за цим кріслом одне задоволення, нічого не потіє, гарна вентиляція спинки та сидіння.

    2) Комфорт сидіння. З огляду на свою роботу, я проводжу за комп'ютером в середньому 8 годин на день, а іноді до 16 годин на день. Перші декілька тижнів мені було не дуже зручно, до цього я сидів на самому звичайному офісному кріслі. Але згодом я відчув, на скільки в ньому хорроша підтримка поясниці, я буквально не усвідомлюючи цього почав сидіти рівніше. Регулюванням висоти та глибини сидіння користувався декілька разів, а ось регулюванням підлокітників користуюся частенько, і їх механізми нормально працюють. Хотілося б трошки більше амплітуди для регулювання підлокітників, але це вже так, придирки.

    3)Посторонні звуки від крісла. Десь через пів року експлуатації я почув перші поскрипування стільця. Вони є і по сьогодні, по звуку вони йдуть ніби то від механізму качання. Але мене це не дратує, тому я з цим навіть і не пробував боротися. Можливо, для когось це буде мінус, але за такий прайс будь яке крісло буде скрипіти з часом...

    4) Ну і трошки загальної інформації. Я ростом 183см, мені крісло комфортне. Механізм відкидування спинки працює нормально, часто ним користуюсь. Фіксація спинки в усіх положеннях також працює. Підголівник в цілому нормальний, сказати про нього більше немає чого. Бачив по відгукам, що комусь не вистачає болтів, але в моєму випадку комплектація була повною. Також приблизно раз-два на рік треба підтягувати болти, які з'єднують механізм качання з сидінням.

    В цілому за цей прайс один з кращих стільців, ні на мить не пошкодував про його покупку, провожду на ньому практично кожен день

    Переваги:
    Матеріали, комфорт, функціональність
    Недоліки:
    посторонні звуки, час від часу треба підтягувати декілька болтів
  • Максим
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Крісло не зручне. Не доклали болтів

    Недоліки:
    Поясничний відділ занадто низько
  • Максим Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Саме те що давно хотів придбати! Зібрати не складно, якість добра! Щиро дякую виробнику!

Читати всі відгуки →